Як правильно вибрати піч булерьян?


Печі булерьян набули широкого поширення завдяки своїй економічності і простоті. З ростом популярності їх модельний ряд значно розширився, що призвело до труднощів при виборі. Як купити булерьян і не помилитися з моделю вам допоможуть наші поради.

Визначаємося з призначенням

В якому приміщенні, як довго і яку площу необхідно обігріти - ось три важливих питання, які в першу чергу необхідно задавати. Для житлового, офісного, виробничого, гаражного, дачного або тепличного опалення необхідні абсолютно різні моделі.

Якщо обігріватися приміщення буде не часто (наприклад, дача, гараж), то підійдуть більш прості класичні моделі, якщо опалення планується на весь зимовий сезон, тоді варто вибирати більш потужні печі. Виробники виготовляють моделі з урахуванням опалювальної площі. Так, якщо необхідно опалювати 100 м3, вибирають модель «Тип00», для 200м3 - модель «Тип01».

піч булер’ян

Вивчаємо характеристики печі

Гарна, якісна піч, що має «Тіп00», буде важити не менше 65 кг і мати товщину металу від 4 мм. Якщо товщина менше, така модель після тривалого періоду. Важливо також оглянути зварювальні шви. Якщо вони нерівні, з розривами, таку піч купувати не рекомендуємо.

Важливу роль відіграє і ущільнювач. Фахівці рекомендують вибирати булерьян з ущільнювачем з склокераміки, тоді проблем з щільним закриванням дверцята печі не виникне.

Естетичний вигляд і додаткові функції

Так як все частіше булерьян використовують для повноцінного обігріву житлових будинків, виробники подбали і про зовнішній вигляд моделей, що дозволить органічно вписати їх будь-який інтер’єр. За бажанням такі печі можна оформити у вигляді каменів.

У нас на сайті представлені і моделі 2 в1, які не тільки обігріють житло, але і дозволять готувати їжу, кип’ятити воду. Варильні поверхні, в залежності від виду печі, може бути кілька або ж одна. Відзначимо, що тепла такі печі дають більше, ніж стандартні моделі.

Вибирайте печі заводського виробництва, а не кустарного. Це убезпечить вас від неприємностей при експлуатації, а також, в разі необхідності, дозволить провести гарантійний ремонт. Замовляйте печі булерьян на нашому сайті! Ми допоможемо з вибором відповідної моделі згідно вашого бюджету і характеристик приміщення.


Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів