Цвіте вода в басейні. Що робити?


Кожен з нас хоча б раз спостерігав, як цвіте вода в природних водоймах, вона стає зеленою і не придатною для купання, на жаль, така ж доля може чекати і воду в басейні. Більшість власників штучних водойм розташовують його на ділянці, тобто на відкритому повітрі, постійний сонячне світло сприяє появі і зростанню водоростей. Це досить часта проблема і для її усунення вже давно є спеціальні засоби.

цвіте вода в басейні

Щоб не цвіла вода в басейні вам необхідно придбати Альгіцид, саме такі препарати дозволяють прибрати водорості і очистити воду штучного водоймища.

Але, водорості, це не єдине, що може призвести до помутніння та озеленення води, забруднення відбувається і за рахунок пилу, трави та сміття.

Як повністю позбутись цвітіння води?

Якщо вода у вашому басейні позеленіла, потрібно серйозно задуматися, чим обробляти басейни, для досягнення реального ефекту очищення необхідно провести заміри рівня Ph і прийняти всі заходи з дезінфекції. Тобто, для того що б бути впевненими в тому, що вода у вашому басейні цілком безпечна і щоб вода не цвіла вже найближчим часом, потрібно провести повний комплекс робіт по очищенню води. Для цього вам знадобляться коагулянти (хімічні засоби, що очищають вода і роблять її прозорою), альгіциди (препарати для профілактики і боротьби з цвітінням водоростей), знезаражувальні засоби (спеціальна хімія для дезінфекції води в штучних водоймищах), а також засоби, нормалізуючі рівень Ph (в залежності від показників).

Також слід пам’ятати, що для того, щоб результат виправдав очікування, крім очищення води потрібно ретельно обробити стінки і дно басейну.

Для профілактики цвітіння води та її забруднення, також можна накривати басейн, коли ви ним не користуєтесь, оскільки обмежується проникнення у воду прямих сонячних променів, отже, пригнічується поява і ріст водоростей, а також попадання листя, пилу і сміття у воду.

У будь-якому випадку, періодичне очищення води і самого басейну просто необхідне. На сторінках нашого каталогу ви можете знайти кращі альгіциди для того, щоб не цвіла вода в басейні від таких відомих виробників як AquaDoctor, Froggy, PG, Delphin, Crystal Pool, Fresh Pool і багато інших. Також в наявності комбіновані препарати для очищення води в басейні. Наші консультанти допоможуть вам у виборі товару і відповідь на всі запитання.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів