Чи шкідливий хлор для басейнів?


Очищення басейну хлором на сьогоднішній день є одним з найбільш ефективних методів знезаражування води від усіляких шкідливих мікроорганізмів, бактерій і грибків, які можуть завдати шкоди не тільки самому резервуару, але, в першу чергу, людському здоров’ю. Тим не менш, багато людей побоюються хлорування, замінюючи його більш щадними способами очищення рідини, такими як знезараження за допомогою морської води, за допомогою застосування ультразвуку або озонуванням. Однак фахівці стверджують, що такі методи дуже неефективні. А надійно убезпечити людину від більшості заразних хвороб насправді здатний тільки хлор.

Єдине, що може принести шкоду використання хлору в басейнах, це те, що він трохи сушить шкіру і негативно впливає при попаданні в очі. Але цей вплив зводиться до нуля, якщо перед і після відвідування басейну ви будете приймати душ. А для того щоб зовсім не боятися негативного впливу хлору на шкіру, використовуйте зволожуючі креми, лосьйони, бальзами і шампуні. Для захисту від впливу хлорки на волосся, завжди користуйтеся при купанні спеціальними шапочками, і тоді ваші волосся завжди будуть в порядку. При дотриманні таких нескладних правил хлорка ніяк не зможе вам нашкодити. І ви зможете відвідувати басейни в будь-який час, не боячись підхопити в ньому яку-небудь заразу.

У нашому інтернет-магазині кожен бажаючий може придбати якісні кошти з хлором для очищення води в басейнах. Ми представляємо сучасні продукти від відомих світових виробників. На вітринах нашого сайту ви знайдете такі реагенти, як AquaDoctor C90-Т Повільний хлор, AquaDoctor C60-Т Швидкий хлор, Crystal Pool Повільний хлор, Crystal Pool Шок Хлор, Froggy Шок Хлор, які допоможуть вам ефективно справлятися з дезінфекцією і знезараженням води. Всі таблетки для басейнів купити які можна прямо на нашому інтернет-ресурсі, відрізняються високою якістю і є безпечними для людського здоров’я.

Отже, якщо ви шукаєте якісний хлор для басейнів, купити його можна в онлайн-магазині Greenhol, який завжди пропонує лише саму інноваційну і високоефективну продукцію від провідних брендів світу. Захистіть себе від шкідливих бактерій і насолоджуйтеся безпечним плаванням!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів