Хімічні засоби для басейнів


Очищення басейнів завжди було проблемним питанням. Постійно міняти воду - досить дороге задоволення. Але з часом в стоячій воді будуть розмножуватися різні види бактерій, інфекцій і водорості. З ними потрібно боротися хімічними методами. Найчастіше використовується дешевий і ефективний хлор. Він є і в складі наших спеціальних хімічних засобів для басейнів.

Принцип роботи хімічних засобів для басейну:

У складі препарату хлор міститься в неорганічних нестабільних з’єднаннях, які потрапляючі у воду, розкладаються і виділяють хлор як газ. Він з’єднується з водою, утворюючи кислоти. Ось вони і є активною речовиною, яка вбиває багато видів бактерій і водоростей.

Спосіб застосування хімічних засобів для басейну:

Залежно від типу і розмірів басейну, такі засоби можна використовувати як безпосередньо в басейні, так і для очищення води при надходженні в басейн. Для таких цілей використовуються спеціальні фільтри з хімічними препаратами. Для усунення водоростей є відповідний препарат саме для таких цілей. Бажано після використання препарату дуже добре провітрити приміщення з басейном, щоб усунути залишкові пари хлору.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів