Септіфос Вігор


Септіфос Вігор - кращий засіб для переробки відходів!

Сучасний продукт французького виробництва!

Довідка

Історія компанія EAU Ecarlate SAS починається з 1851 року з моменту винаходу знаменитого препарату, який дозволив очищати від жирних плям мундири солдатів Наполеона III. Сьогодні відома французька компанія виробляє широкий спектр продукції та біопрепарат Септіфос Вігор (Septifos Vigor) є одним з кращих засобів по догляду за будинком.

Септіфос Вігор - безпечний і ефективний мікробіологічний продукт. Якщо Вас турбує наявність неприємного запах в туалеті, вигрібній ямі або каналізації, а так само збільшення рівня відходів у них - то єдиним правильним рішенням цих проблем буде застосування біопрепарату Септіфо Вігор! Даний біологічний продукт переробляє, утилізує побутові відходи простим і безпечним способом.

Біопрепарат складається з мінерального носія (матриці) і бактерій.

Спеціальні мікроорганізми активізуються тільки при контакті з водою.

Принцип дії препарату простий - бактерії «з’їдають» органічні відходи і тим самим очищають стік. Бактерії не патогенні, не токсичні, не шкодять рослинам, тваринам і людям.

Купити Септіфос Вігор означає отримати 5 місяців спокою!

1. Через 3 дня застосування повністю видаляється неприємний запах

2. Через 7 днів починається активна переробка, і відходи перетворюються в рідину

3. Через 10 днів очищаються стінки і дно вигрібної ями - рідина вбирається в землю

4. При правильному дозуванні препарату вистачає на весь теплий сезон (травень - вересень)

5. Однієї упаковки вистачає на цілий рік без виклику аварійної служби!

Зверніть увагу - термін придатності препарату 5 років!

Нашим клієнтам ми завжди рекомендуємо Септіфос Вігор як вигідне і ефективний засіб для утилізації відходів!

септіфос вігор


Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів