Вода в басейні зеленіє. Що робити?


У спекотний літній день немає нічого кращого власного басейну з прохолодною і прозорою водою, проте цю ідилію може порушити вода із зеленим відтінком. Не тільки окрас води, але стінки і дно басейну іноді покриваються слизьким нальотом або з’являються жовто-зелені плями - все це може перешкодити вам повністю розслабитися після важкого робочого дня. Але більш неприємні відчуття викликає, якщо ви виявите слиз від зеленої води на своєму тілі після купання.

зеленіє вода у басейні

Неприємний окрас води в басейні може з’явитися в будь-який час. Причин для появи цього ефекту «брудного басейну» може бути декілька:

- Непідготовлена ​​для басейну вода;

- Вода не проходить циркуляцію;

- Розміщення басейну (в приміщенні або під відкритим небом). В даному випадку якщо басейн знаходиться на вулиці, то ризик потрапляння в нього пилу, сміття, листя, різних бактерій практично 100%;

- Температура води. Для купання в основному використовують теплу воду, а це якраз і є гарантом розкладання бактерій;

- Освітленість. Для появи і розмноження водоростей потрібне світло.

Отже, що ж потрібно робити, щоб вода в басейні не зеленіла?

Природно, необхідно при чищенні використовувати різні хімічні речовини. Для початку використовуйте для обробки води хлор або альгіцид, який не викликає алергічних реакцій на відміну від хлору. Більш дієвими способами вважають використання спеціального обладнання - ультрафіолету і озонування, однак і вартість даних методів вирішення проблеми на багато вище.

Ми радимо підходити до вирішення проблеми цвітіння води в басейні комплексно. Частіше міняйте воду в басейні, заливайте переважно фільтровану воду, систематично застосовуйте засоби, які захищають воду від розмноження бактерій і тоді проблема цвітіння води в басейні вас не торкнеться.

альгіцид для басейну

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів