Басейн Вашої мрії!


3 правила по догляду та обслуговуванню басейнів!

У спекотний літній день так хочеться охолодитися у свіжому, кришталево чистому басейні. Але що робити, якщо вода засмітилася і потребує очищення?

Як уникнути подібної ситуації? У чому полягає обслуговування басейну? Відповідь проста - комплексний підхід!

По-перше, потрібно пам’ятати, що фільтрація води в басейні здійснюється двома способами - фізична (механічна) і хімічне очищення. Фізична фільтрація - процес фільтрування води від вмісту в ній грубих домішок і зважених часток за допомогою механічного фільтра. Хімічне очищення - процес фільтрування води від розчинених хімічних речовин за допомогою хімічних реагентів.

По-друге, не варто забувати про генеральну або базову очистку стінок басейну від нальоту, бруду і труднорастрорімих опадів.

По-третє, не рідше одного разу на рік басейн вимагає більш ретельного прибирання.

Враховуючи той факт, що інтернет наповнений різною інформацією, ми вирішили узагальнити і систематизувати основні правила по догляду та обслуговування басейнів.

1. Придбання якісного обладнання для басейнів механічної фільтрації, яке зможе служити Вам довгі роки. Ми звертаємо увагу на це питання, тому що саме механічна система бере на себе левову частку очищення. Така система фільтрації сорбирует основну частину забруднень. Так само важливо враховувати - від тривалості роботи насоса залежить і якість води в басейні.

2. Систематичне проведення дезінфекції води. Така процедура здійснюється за допомогою хімічних реагентів, які знезаражують воду, знищуючи грибки, бактерії, віруси. Сильним дезинфектором вважається хлор і продукти які його містять. А більш щадним хімреагентом - активний кисень.

3. Підтримання рівня pH в нормованих значеннях. Важливість цього показника обумовлюється процесом окислення металевих виробів басейну. Значення рН, при яких процес корозії практично не протікає 7-7,4. Контроль проводиться за допомогою спеціального приладу, тестера, таблеток або крапель. Підтримувати рівень рН в нормі можна за допомогою спеціально призначених для цього засобів.

І найголовніше правило! Пам’ятайте, комплексний підхід, систематизація та якісні продукти - запорука гарного і чистого басейну!

хімія для басейнів аквадоктор

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів