Жировловлювач для ресторану


Жировловлювач - спеціалізоване обладнання для підприємств громадського харчування.

Сьогодні сфера громадського харчування пропонує до уваги споживачів величезну кількість закладів, де можна швидко і смачно «перекусити». Перед охочими поїсти розчиняються двері закусочних, кафе, барів та бістро, де можна не витрачаючи зайві час і гроші поснідати чи повечеряти. Даний вид підприємницької діяльності є досить перспективним, у звязку з чим безліч людей, що вирішили відкрити свою справу, вибирають саме цей напрямок.

Кожного, хто вступив на шлях відкриття фаст-фуду, чекає чимало підводних каменів. Щоб полегшити їхню нелегку долю, розглянемо деякі аспекти ведення подібного бізнесу.

Отже, незмінний атрибут будь-якого закладу громадського харчування - це брудний посуд. Причому його кількість буде зростати прямо пропорційно популярності знову відкритого кафе. Для того, щоб не загрузнути в горах немитих тарілок, застосовують сучасні посудомийні машини. Проте в процесі миття разом з водою в зливні системи потрапляє величезна кількість жиру, який осідає на стінках каналізаційних труб, викликаючи їх засмічення і подальший вихід з ладу. Ремонт пошкоджених комунікацій виллється в пристойну грошову суму, тому радимо не зволікати і придбати жировловлювач.

Як працює жировловлювач?

Принцип цього пристрою досить простий, він грунтується на гравітаційних властивостях жирів. Резервуар із пластику (власне жироуловлювач) стає проміжною ланкою, в який потрапляє брудна вода перед зливом в каналізацію. Оскільки питома вага жиру легше, ніж води, він без проблем відділяється від жировловлювача і в подальшому утилізується. Для його видалення рекомендуємо використовувати біопрепарати Гріз Тріт відомої торгової марки Мікрозім, що пропонує широкий спектр засобів, призначених для боротьби з жировими відкладеннями в стічних водах. Продукція Мікрозім допоможе впоратися з поточними забрудненнями, а також запобіжить в майбутньому їх повторного виникнення. До складу препаратів входять бактерії, для яких жири служать живильним середовищем. Помістивши їх в жироуловлювач, ви нейтралізуєте жир, а в стік потрапить очищена вода.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів