Які засоби для бассейну купити?


Дезінфекція води в басейні

Для того щоб купання в басейні не було повязане з ризиком для здоровя, необхідно проводити регулярні заходи по заміні та дезінфекції води. Давайте розглянемо основні методи очищення води в басейні, а також обговоримо переваги та недоліки кожного окремо взятого способу.

Основні методи дезінфекції води в басейні:

Обробка хлором.

Популярність цього методу обумовлена в першу чергу його доступністю і економічністю. Хлорування води дозволяє знищити шкідливі мікроорганізми і бактерії, що викликають погіршення якості води в басейні. При цьому ефект від використання таких засобів для басейну буде досить тривалим. Однак після такої обробки вам доведеться тимчасово відставити водні процедури і почекати поки вміст хлору не прийде в норму. Крім того, в якій би концентрації хлор не знаходився у воді, йому притаманні специфічний запах, а також він може викликати незначну сухість волосся і шкіри.

хімія для басейнів

Озонування.

У порівнянні з попереднім цей метод більш екологічний. Як засіб для очищення води застосовують озон. Він є досить потужним окислювачем. Після потрапляння у воду озон не залишає і сліду від шкідливих бактерій, потім, випаровуючись, змішується з повітряними масами, безслідно зникаючи в навколишній атмосфері. Озонування вимагає набагато менше часу і в буквальному сенсі оновлює водну гладь. Вода набуває приємний аромат, не сушить слизову і шкірні покриви.

Ультрафіолетове опромінення.

Опромінення води ультрафіолетом допомагає на 100% позбутися від усіх що живуть в ній мікроорганізмів, але на жаль знезараження відбувається тільки в момент опромінення. Таке обладнання для басейну ефективне не повністю, тому що подальшому при попаданні у воду патогенної мікрофлори на подібний дезінфікуючий ефект розраховувати не доводитися.

дезінфекція басейну ультрафіолетом

Іонізація

Дезінфекція води в басейні за допомогою іонів кольорових металів стала застосовуватися порівняно недавно, хоча бактерицидні властивості срібла і міді відомі людству вже не перше сторіччя. У наші дні спеціальні іонізаційні гармати насичують воду іонами, попутно очищаючи від різного роду бактерій. Цей метод на «відмінно» справляється з мікроорганізмами, однак абсолютно безсилий при боротьбі з грибком.

Очищення за допомогою активного кисню.

Додавання у воду спеціального реагенту викликає хімічну реакцію його з киснем, що містяться у воді. При цьому гине патогенна мікрофлора і вода очищується. Даний метод більш підходить для домашніх басейнів. При проведенні очищення за допомогою активного кисню необхідно звертати пильну увагу на концентрацію хімічних реагентів у воді, контролюючи дозу препарату. Перевищення допустимих норм може негативно позначитися на здоровї людей, які купаються в ньому.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів