Понд Тріт для очищення водойм


Як очистити водойму за допомогою препарату Понд Тріт від водоростей.

Поради від експертів в області біотехнологій.

Водойма є екологічною системою, що володіє своїм внутрішнім біологічним балансом, їй притаманні самоочищення і відновлення. Однак більшість ставків і невеликих озер з часом «старіють», накопичуючи в собі органічні залишки: відмерлі водорості, листя, гілки дерев, відходи життєдіяльності риб і водоплавних птахів. До цього досить значного переліку додаються також стічні води, що надходять по каналізаційних трубах.

Потрапляючи у водойму все вище перераховане, частково розчиняючись і осідаючи на дні, перетворюється на біомасу, яка сприяє розвитку гнильних процесів і розмноженню патогенних бактерій і грибка. При цьому попутно з води інтенсивно виводиться активний кисень і виділяються азотовмісні елементи і фосфор.

Як наслідок, у відносно замкнутій екосистемі настає так званий дисбаланс, який призводить до різкого зростання синьо-зелених водоростей, ряски й твані, що відносяться до фіто-планктону. Після періодів інтенсивного росту, коли водна гладь ставка буквально затягнута зеленою плівкою з водоростей, наступають періоди відмирання, під час яких синьо-зелена біомаса розкладається, забираючи з води кисень. Ставок з часом стає непридатним для купання, в ньому з кожним днем все менше риби і смердючий запах наповнює все прилеглі околиці.

Як розімкнути порочне коло і звільнити водойму від засилля синьо-зелених агресорів?

Відповідь на це питання допоможе знайти торгова марка Мікрозім. Серія біологічно активних препаратів, що містять корисну мікрофлору, здатні творити чудеса. Різні штами спеціальних бактерій в процесі своєї життєдіяльності розкладають органічні речовини,що накопичилися в ставку, позбавляючи колонії водоростей харчування і перешкоджаючи їх подальшого зростання. Для того щоб це відбулося, потрібно лише заселити водне середовище цими корисними мікроорганізмами. Запустити механізм очищення можна, застосувавши біопрепарат від Мікрозім під назвою Понд Тріт.

Купуючи цей універсальний засіб, ви отримуєте можливість за короткий термін очистити водойму від органічних забруднень і синьо-зелених водоростей, відновивши порушений екологічний баланс без шкоди для природи.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів