Засоби для очищення вигрібних ям


Застосування біопрепаратів для очищення вигрібних ям

Власникам приватних будинків, що знаходяться за межею міста, не з чуток знайома проблема очищення вигрібної ями. Через брак централізованої каналізаційної системи в неї по трубах, проведеними з житлового будинку, зливаються стічні води і фекалії. Рано чи пізно постає питання про очищення подібного резервуара. У вас є кілька варіантів вирішення даної проблеми.

біопрепарат для вигрібних ям

Очищення за допомогою асенізатора

Наприклад, можна скористатися послугами асенізатора. У цьому випадку машина, оснащена потужним насосом, відкачає вміст вигрібної ями за лічені години, варто тільки звернутися в фірму, що надає подібні послуги. Здавалося б, оптимальний варіант, однак є деякі нюанси. Перший і мабуть самий головний з них - це ціна. Оскільки роботи на увазі застосування спеціалізованої техніки і проводяться бригадою фахівців, то відповідно і їх вартість буде досить пристойною. До того ж, відкачка нечистот не гарантує повного очищення вигрібного резервуара. Видаляються тільки напіврідкі фракції, а на стінках залишається шар злежалої щільної маси. При подальшій експлуатації це призводить до зменшення корисної площі ями.

Засоби для очищення вигрібних ям

Метод, що зарекомендував себе як найбільш ефективний з усіх існуючих на сьогодні. Тільки уявіть собі, що для того щоб нейтралізувати неприємний запах і переробити відходи, що містяться у вигрібній ямі, досить додати туди всього одну таблетку, до складу якої входять мікроорганізми і ферменти. Задіявши природну зброю, можна позбутися від органічних відходів та фекалій, витративши мінімум коштів, часу, а також власних зусиль.

Продаються такі чарівні пігулки під торговою маркою Мікрозім. Універсальний препарат Мікрозім Вейст Тріт здатний переробити нечистоти, обсяг яких становить 5 кубічних метрів. У результаті ви зможете позбутися від злежалого щільного осаду на дні вигрібної ями і перетворити погано пахнучі фекалії в рідку субстанцію без запаху, яка надалі буде безперешкодно дренувати в грунт.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів