Септик для вигрібних ям


Проблема очищення стічних вод завжди хвилювала людство. І нарешті, після довгих пошуків був знайдений вірний шлях до вирішення цієї проблеми - застосування септиків для вигрібних ям, які містять мікроорганізми.

На сьогоднішній день науково обгрунтовано і доведено, що в боротьбі з нечистотами немає рівних бактеріям. Однак для очищення підходять не всі бактеріальні культури. У цьому випадку корисними виявляться тільки ті, для яких органічні відходи, що містяться в ямі, є живильним середовищем.

Застосування септиків для вигрібних ям дає 100% результат і не вимагає значних грошових вкладень.

При цьому:

1) Вам буде гарантовано повну відсутність запаху;

2) Забезпечена цілісність всіх комунікацій (каналізаційних труб та септиків).

Для того щоб на власному досвіді наочно переконатися в ефективності застосування біопрепаратів радимо використовувати Septifos Vigor. Даний засіб в два рахунки впорається з переробкою фекальних мас, жирових відкладень і іншої органіки. Це засіб містить мікроорганізми, для яких нечистоти служать середовищем існування.

Після потрапляння в септик або вигрібну яму вони починають активно розмножуватися, переробляючи фекалії. Після обробки Septifos Vigor вміст ями з смердючої рідини перетворюється на звичайну воду і вуглекислий газ.

Для того щоб підібрати відповідне дозування біопрепарату Septifos Vigor потрібно точно визначити обсяг резервуара, використовуваного для збору нечистот. Якщо він досягає 1-3 кубічних метрів, вам буде потрібна всього одна упаковка Септіфос Вігор 1,2 кг, якої вистачить на 10-12 місяців застосування.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів