Очищення жировловлювачів


Очищення стічних вод від жирів за допомогою біопрепаратів

Як правило, стічні води підприємств громадського харчування і харчових виробництв містять в собі достатньо високу концентрацію жиру. Це призводить до засмічення каналізаційної системи і як наслідок тягне за собою порушення норм очищення стоків перед їх подачею на міські очисні споруди.

Для того щоб попередити подібні засори використовують спеціальні пристрої, назва яких жироуловлювачі. Їхнє призначення - відокремити жирову масу від рідини перед її попаданням в каналізаційну трубу. Однак така механічна очистка все одно не дозволяє на 100% утилізувати жир, при цьому сам жироуловлювач в процесі експлуатації теж вимагає періодичного очищення.

А тепер давайте уявимо собі масштаби даної проблеми. Якщо це невелике кафе або їдальня, то обсяг щодня видаленої жирової маси може становити пару кілограмів на день, а в масштабах великого виробництва йдеться про тонни на добу. Як же тоді очистити стічні води і де знайти універсальний засіб, що розчиняє жир? Відповідь на це питання лежить швидше в області мікробіології, ніж хімії, тому що саме мікроорганізми здатні швидко і ефективно видалити зі стоку харчові жири і масла рослинного походження.

Зброя проти жиру, яка випускається під торговою маркою Мікрозім

Існує цілий ряд біопрепаратів, що успішно справляються із завданням очищення стічних вод від жиру. Найпопулярнішим з них є Гріз Тріт торгової марки Мікрозім. Його по праву називають біологічним деструктором. Основою препарату служать дванадцять штамів мікроорганізмів, які переробляють органічні жири, вони абсолютно нешкідливі для людини і не викликають руйнувань покриття каналізаційних труб і супутнього очисного обладнання.

Досить додати 1 таблетку (85г) препарату Гріз Тріт і 500 кубометрів води очистяться від жиру, при цьому ви зможете не лише ліквідувати засмічення, а й попередити їх виникнення в майбутньому.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів