Жировловлювачі під мийку


Встановлення жировловлювача - найефективніший спосіб боротьби з жиром в каналізаційних трубах.

В процесі експлуатації каналізаційної внутрішньобудинкової мережі доводиться досить часто спостерігати таке явище як засмічення або «замулювання» труб жировмісними стічними водами. Особливо гостро ця проблема стоїть на підприємствах громадського харчування. Рослинні і тваринні жири, потрапляючи в трубу, осідають на її стінках, блокуючи вільний відтік рідини. З метою запобігання подібних ситуацій застосовують спеціально розроблене обладнання - жировловлювач під мийку.

Принципи роботи жировловлювача під мийку

Цей пристрій являє собою герметично закриту ємність. Матеріалом для виготовлення жировловлювача служить в основному поліпропілен. В основу роботи цього пристосування покладено гравітаційний метод. Справа в тому, що частинки жиру набагато важчі води. Потрапляючи в жировловлювач і охолоджуючись, вони переходять з неемульгованого стану в емульгований і спливають на поверхню, звідки їх видаляють.

Ліквідація жирових відкладень

Для того щоб спростити процес утилізації відфільтрованих таким чином жирів застосовують спеціально призначені для цього засоби. Сьогодні особливу популярність набули біопрепарати. Їх головним активним компонентом є бактерії, які споживають як жири, так і інші органічні сполуки. На виході після такої бактеріальної обробки ми маємо той же жир, але в набагато менших обсягах і в більш рідкому стані. Тепер він не зможе нашкодити каналізаційній системі, заблокувавши її. При виборі подібних засобів радимо утриматися від купівлі товару сумнівної якості, пропонованого нікому невідомими фірмами-виробниками.

Краще придбати за цілком прийнятною ціною біопрепарати відомої торгової марки Мікрозім, а якщо говорити конкретніше, то купити біопрепарат Гріз Тріт. Цей рідкий концентрат дозволить в найкоротші терміни розчинити жировий наліт в трубах або у жировловлювачі, при цьому він абсолютно безпечний і не викличе корозії і руйнування стінок каналізаційної труби. А найважливіше - це безпека даного препарату для людини і навколишнього його середовища проживання.

Використовуйте продукцію фірми Мікрозім, і сама природа стане на варті чистоти і порядку у вашому будинку!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів