Біопрепарати для компосту


Як удобрити огород за допомогою компосту.

Компост - іноземне слово, що має латинське коріння. У перекладі воно означає суміш або щось, що складається з розрізнених частин. По-моєму, досить влучне визначення, адже компост - це не що інше, як субстанція, що виникає в результаті розкладання органічних речовин. Процесу розпаду сприяють різні мікроорганізми, що в достатній кількості містяться в навколишньому середовищі. Компост застосовується як ефективне органічне добриво, завдяки якому можна якісно підвищити врожайність на власноруч посаджених грядках.

Існують декілька видів компосту:

1) Звичайний садовий компост, приготовлений з органічних відходів;

2) Компост на основі готових грунтових сумішей.

Розглянемо докладніше перший варіант, оскільки він більш економічний і дозволяє власними силами і з мінімальними витратами удобрити земельну ділянку на дачі чи поблизу заміського будинку.

Як приготувати компост?

Насамперед вирішіть, в якому місці вашого саду чи городу перебуватиме компостна яма. Її дно повинно бути застелено матеріалом, який дозволить надлишковій волозі вільно дренувати в грунт, а так само не перешкоджатиме природноій вентиляції. В якості органічної сировини для компосту можна використовувати обрізані гілки плодових дерев, сухостій, сіно, солому, підійдуть деревна кора, картон, папір і так звані "кухонні" відходи, що складаються з харчових залишків переважно рослинного походження.

Процес дозрівання компостної маси досить тривалий і становить декілька місяців. Для того щоб його прискорити застосовують спеціальні біопрепарати, що містять колонії мікроорганізмів. Ці представники грунтової мікрофлори в процесі своєї життєдіяльності продукують речовини, за допомогою яких органіка перетворюється у форми, легко засвоювані рослинами. Додавання подібних біопрепаратів дозволяє в рази скоротити термін приготування компосту.

Одним з найбільш відомих засобів з цієї серії є Водограй Компост. Універсальний препарат дозволяє швидко отримати якісний компост, причому в досить великій кількості. Одного пакету Водограй Компост цілком вистачить для приготування 2 тони компосту. Крім того, Водограй Компост можна використовувати з іншими біопрепаратами для вигрібних ям та септиків.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів