Очищення каналізації біопрепаратами


Біопрепарати на варті чистоти

Система відведення стічних вод є однією з найважливіших систем, що забезпечують повноцінне і комфортне існування людини. Жодна житлова будівля або приміщення не обходиться без каналізації. Однак для її бездоганного функціонування потрібно вжити ряд заходів, спрямованих на очищення внутрішніх стінок труб від забруднення. При цьому використовують спеціалізоване обладнання або ж спеціально призначені для цих цілей біопрепарати для очищення каналізіції. У першому випадку вам знадобиться придбати інструменти, а також проявити кмітливість і незвичайне терпіння для усунення засмічення. Другий варіант більш економічний і легкий у реалізації, тому радимо зупинитися на ньому.

Не всі препарати однаково ефективні, тому радимо використовувати тільки перевірені варіанти. Останнім часом все більшої популярності набуває продукція торгових марок Санекс і Водограй, які випускають на основі біологічно активних речовин.

Рідкий концентрат Санекс Універсал

Являє собою унікальний комплекс мікроорганізмів-сапрофітів, які сприяють процесу розкладання біомас в каналізаційних системах. Досить розбавити 100 мл у 1-2 літрах води і після закінчення 10 хвилин влити отриманий розчин в стічну трубу. Потім слід почекати шість - вісім годин і промити каналізаційну систему під напором.

очищення каналізаці

Водограй рунівник жиру

Головна зброя цього засобу - ферменти, вони допоможуть знищити гнильний запах і жирові відкладення. Посилити ефект від застосування можна вживши даний біопрепарат в комплексі з біопорошком Водограй для вигрібних ям. Для досягнення відмінних результатів вам знадобиться всього лише раз на тиждень заливати Водограй рунівник жиру в різні каналізаційні виходи, розташовані у ванній на кухні і туалеті.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів