Засоби по догляду за басейнами


Багато хто з власників приватних будинків перед початком дачного сезону всерйоз замислюється про придбання басейну, який можна розташувати на прибудинковій ділянці. Запевняємо що це пристосування стане справді незамінним у спекотні літні дні, допоможе урізноманітнити дозвілля і зміцнить здоровя всіх членів сімї.

Однак для того, щоб ваш басейн не перетворився з джерела радості і задоволення на розсадник інфекції, необхідно ретельно дотримуватися певних правил догляду за ним. Давайте для початку розберемося, яким чином очищують воду в басейні.

Очищення води фізичним шляхом

У цьому випадку очищення відбувається шляхом фільтрації і рециркуляції за допомогою спеціального обладнання для басейнів. Говорячи простою мовою, це означає, що при циркуляції води в басейні частинки бруду і сміття будуть успішно нейтралізовані системою механічних фільтрів.

обладнання для басейнів

Очищення за допомогою хімічних препаратів

Даний метод ставе перед собою мету нейтралізувати і попередити повторну появу грибка, різних шкідливих бактерій, а також колоній мікроорганізмів і рослин, які викликають погіршення якості води.

У цьому випадку очищення води буде складатися з декількох етапів:

Регулювання pH рівня води.

Без підтримки певного рівня pH застосування хімічних препаратів для очищення не принесе бажаного результату. Ефективність практично будь-якого хімічного засобу безпосередньо залежить від вмісту у воді активного водню. Будь-яке відхилення від норми стане перешкодою для повноцінного очищення, звівши нанівець усі докладені зусилля;

хімія для басейнів

Безпосередня дезінфекція.

Існує три види знезараження води.

Перший вид - це очищення шляхом додавання у воду хлорвмісних препаратів, наприклад таких, як Crystal Pool Шок Хлор, AquaDoctor C60-T і C90-T Повільний Хлор. Завдяки їх впливу можливо як поступове, так і шокове або так зване ударне хлорування води в басейні. Природно, після їх застосування потрібно чекати певний час, щоб дати можливість прийти рівню хлору в нормальний стан і лише після цього занурюватись в прохолодну воду басейна.

Другий вид - застосування препаратів, виготовлених на основі кисню, що знаходиться в активній формі. Наприклад, вживши AquaDoctor O2, ви зможете провести безхлорну дезінфекцію води. На відміну від хлорвмісних препаратів AquaDoctor O2 не пересушує шкіру і слизові, а так само не має їдкого специфічного запаху.

Третій вид - застосування засобів для очищення, що містять бром. Вони також не мають яких-небудь специфічних ароматів і ефективні проти широкого спектра мікроорганізмів, грибків і вірусів, що живуть у воді.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів