Очищення води в басейні


Очищення води в басейні, яку хімію для басейну купити?

Якщо ви власник басейну, то, напевно, вже знаєте, що найголовніше не його розміри, не матеріал, яким він оброблений, а саме якість і чистота води, яка в ньому знаходиться. Але щоб зберігати чистоту і стерильність басейну або води, необхідно якомога уважніше вибирати спеціальні засоби і види очищення, а також застосовувати безліч існуючих на даний момент способів дезінфекції та знезараження басейну, адже саме від правильності очищення басейну залежить і якість води, яка в ньому знаходиться. Але також не слід нехтувати очищенням води, оскільки вода може бути переносником безлічі бактерій, наприклад, таких, як грибок або цвіль.

Очищення басейнів на сучасному етапі нашого життя може здійснюватися кількома видами і вже не вважається дивним явищем, оскільки, як ми всі знаємо, років 10 тому практично скрізь з усіма бактеріями і вірусами боролися єдиним способом – хлоруванням. Цим способом скористаються і зараз, але застосовується дещо інша концепція. Також, з розвитком науки, з’явилися нові способи дезінфекції, завдяки яким проводиться не тільки очищення води для басейну, але і басейну.

Види очищення басейну та води

Як ми вже згадували, очищення води в басейні і сьогодні робиться за допомогою хлору. Якщо використовувати правильні пропорції, а також частіше міняти воду, то хлор не приносить ніякої шкоди, крім не дуже приємного запаху. Але сам запах хлору не йде від самої хлорного рідини, а виникає після того, як пройшла реакція знищення бактерій. Саме тому, якщо ще басейн громадський, слід якомога частіше міняти воду, а в принципі хлор прекрасно бореться з бактеріями, і з нальотом, і коштує набагато дешевше сучасних очищувальних засобів.

Відомим нині способом очищення води є озонування, так як озон знищує навіть ті бактерії і спори, з якими не впорався навіть хлор. Фахівці радять спосіб іонізації води разом з іншими хімічними реагентами, так як це посилить і продовжить очищення, так як озон в одиночному вигляді дуже швидко розпадається і таке очищення води стає недовговічною.

Ще одним хорошим способом очищення води вважається іонізація. Для того щоб цей метод був ефективним потрібне спеціальне обладнання для басейнів, яке Ви можете придбати у нашому інтернет-магазині. Іонізація води в деяких випадках навіть корисна, оскільки іони міді і срібла не пригальмовують розмноження бактерій, а намертво вбивають їх. Але для того, щоб тримати басейн постійно в такий стерильності, необхідно вносити іон сильної концентрації, що погано впливає на людину, оскільки іон у великих дозах токсичний. Тому, як і озонування, іонізація проводиться спільно з іншими хімікатами.

Спосіб очищення ультрафіолетовими променями на перший погляд вигідний і ненав’язливий, якщо не розглядати його детальніше. Ультрафіолет дійсно дуже добре бореться з бактеріями, але використання ультрафіолетових ламп вам доведеться досить дорого, оскільки вони швидко згоряють. Також за ультрафіолетовими лампами потрібен своєчасний і постійний контроль, адже вони знаходяться у воді, їх необхідно частенько очищати від нальоту утворюється. Саме тому, що цей спосіб вимагає багатьох витрат, а також догляду, він не завжди вважається найкращим способом очищення.

Види хімічних матеріалів для очищення басейну

Що стосується хімічних засобів, то їх існує безліч. Вам треба просто відвідати спеціалізований магазин і вибрати препарат, самого відомого якісного виробника. У магазині вам можуть запропонувати такі хімічні засоби, як спеціальний хлор в таблетках, активний кисень, також у таблетках, порошки та рідини для регулювання рівня pH, гранули хлору, різні альгіциди і багато інших речей.

хімія для басейнів аквадоктор

Тепер поговоримо про них докладніше. Що стосується твердих хімічних речовин, то такими є багатофункціональні таблетки хлору або порошки. Такі кошти призначені як для чищення вод в басейні від вірусів і грибків, а також і для її очищення від известей, солей і інших опадів, які не тільки шкодить здоров’ю, але й руйнують обробний матеріал басейну.

Рідкими хімічними препаратами для очищення води в басейні також є флокулянти та коагулянти, які розщеплюють опади, що сприяє не тільки гарною фільтрації, але і надає воді кращу прозорість і чистоту. Також для підтримки кришталевої чистоти і прозорості використовуються таблетки активного кисню.

При купівлі хімічних препаратів для очищення, потрібно добре подбає про те, щоб ці кошти були безпечні для шкіри і очей, оскільки якщо хімічні засоби мають які-небудь алергени або подразники, то такі хімічні речовини краще всього не використовувати в домашніх басейнах, особливо дитячих, ні в громадських.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів