Ефективна хімія для басейнів


Для того щоб плавання приносило позитивні емоції, було комфортним і безпечним для вас і вашої родини необхідно ретельно стежити за чистотою в басейні, а також постійно контролювати рівень забруднення води.

Завдяки появі нового покоління препаратів для очищення у вас є унікальна можливість підтримувати стан води та робочих поверхонь басейну в ідеальному вигляді. При цьому очищаючі засоби абсолютно небезпечні для людського організму і несуть загрозу лише шкідливим бактеріям і мікроорганізмам. Отже, давайте докладніше розглянемо деякі з них.

AquaDoctor C60

Завдяки вмісту в ньому активному хлору він здатний знищити грибок, віруси і бактерії, а також органічні сполуки, що викликають помутніння води в басейні. Гранули AquaDoctor C60 сприяють так званій шокової дезінфекції, а також використовуються для профілактичного застосування.

AquaDoctor C60 швидко розчиняється у воді, не осідаючи в системі фільтрації. Якихось 10 годин, і ваш басейн буде повністю очищений. Після цього можна плавати і насолоджуватися кристально чистою водою, отримуючи море позитивних емоцій.

Альгіцид Аквадоктор АС

хлор для бассейна Аквадоктор

На жаль, один лише хлор не здатний впоратися з такою проблемою як поява колоній водоростей. У цьому випадку доцільно застосувати препарат, основною діючою речовиною якого є альгіцид. Він ефективно бореться з водоростями, тому, як тільки ви помітите найменші ознаки їх присутності:

• Зелень на стінках;

• Слиз на дні і по периметру чаші басейну;

• Мутний осад у воді.

Не втрачайте ні хвилини і скористайтеся цим диво-засобом.

Первинна санація води проводиться з розрахунку 20 мл препарату на один кубометр води. Подальша обробка повинна проводитися не рідше 1 разу на тиждень, для цього вам буде потрібно доза в чотири рази менша, ніж раніше (5 мл на 1 м3).

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів