Біопрепарати для вуличних туалетів і вигрібних ям


Очищення вуличних туалетів, вигрібних ям чи автономних септиків є однією з основних проблем господарів приміських будинків, яка виникає перед ними досить часто. Багатьом людям досі невідомо, яким чином і за допомогою яких засобів це найбільш ефективно робити. У більшості випадків, на жаль, господарі приватних будинків вдаються до вельми неприємних і невиправданих, ні з фінансової, ні з логічної точки зору, методів.

Сучасний світ вже давно користується набагато більш прийнятними та ефективними способами очищення відхожих місць. Для цього застосовуються біопрепарати для вуличних туалетів, вигрібних ям, септиків.

біопрепарати для туалетів

Біопрепарати для вуличних туалетів, вигрібних ям і септиків

В основу біопрепаратів входять органічні бактерії і допоміжні ферменти, які завдяки взаємодії з усією органікою, сприяють глибокому і ефективному очищенню туалетів.

Вибираючи той чи інший засіб для очищення туалетів, слід враховувати ряд деяких умов у звязку із застосуванням засобу. Це пояснюється досить високою чутливістю деяких відходів до різних хімічних сполук.

Переваги використання біопрепаратів для вуличних туалетів

Метою застосування біопрепаратів є перетворення продуктів природної людської життєдіяльності в екологічно безпечну масу. Цю масу можна навіть використовувати згодом для отримання органічних добрив, корисних для вашої присадибної ділянки. Біопрепарати використовують також для очищення господарсько-побутових стічних труб. Вони запобігають розвитку безлічі хвороботворних мікроорганізмів, утворення деяких отруйних газів і шкідливих випарів. Використання біопрепаратів для вигрібних ям перешкоджає руйнуванню конструкцій септиків, виготовлених з пластика. Звичайно ж, за допомогою біопрепаратів вдається уникнути неприємних запахів від відхожих місць. І ще одеією явною перевагою використання біопрепаратів є їх безпека для слизової оболонки людини і його шкіри.

Види біопрепаратів для вигрібних ям і вуличних туалетів

При застосуванні біопрепаратів в септиках накопичення мулу відбувається набагато повільніше. Тому очищення септика проводиться рідше звичайного. Є біоактиватори, які випускають у гранулах і в таблетках. Останні можна встановлювати на унітазах. Потрапляючи у вигрібну яму разом з водою, препарат протягом довгого часу продовжує бути активним.

Існують біопрепарати, які представляють собою хімічні неагресивні рідини з анаеробними мікробними культурами. Ці мікроорганізми сприяють прискоренню переробки калових мас та інших відходів у вигрібних ямах.

У стічних водах такий біопрепарат може працювати з нітратами і фосфатами. Він переробляє відходи в рідину, усуваючи при цьому сморід.

Також для очищення туалетів і септиків широко використовують порошкові біопрепарати. Порошки з легкістю утилізують калові маси. Також їх застосовують для очищення стічних вод і труб каналізаційних систем.

Купити біопрепарати можна в інтернет-магазині greenhol.com за доступними цінами від вітчизняних та зарубіжних виробників. В асортименті є різні види біопрепаратів для туалету, вигрібних ям і автономних септиків, і ви, в будь-якому випадку зможете вибрати для себе те, що потрібно саме вам.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів