Тестер для басейну таблетковий pH/Cl

Тестер для басейну таблетковий pH/Cl

195 грн

Купити
Тестер для басейну таблетковий pH/Cl
Ціна 195 грн
або

Для забезпечення якості води в басейні потрібно постійно стежити за рівнем рН. Якщо цей рівень стане занадто лужним, у воді активно почнуть розвиватися різні грибки, бактерії та водорості. Крім того, всі сучасні препарати з очищення води працюють на нейтральному кислотно-лужному балансі, який знаходиться в межах 7,2-7,4.

Для визначення рівня рН використовуються спеціальні тестери для басейнів. Він має у складі 10 таблеток для визначення рівня рН і приблизну концентрацію іонів хлору.

Інструкція по застосуванню:

Для визначення рівня рН налийте воду з басейну в мензурки з написом рН і СL, потім покладіть в мензурки таблетки Phenol Red (для визначення рівня рН) і DPD (для визначення рівня хлору) відповідно. Після того як таблетки повністю розчиняться у воді, вода придбає колір, який буде відповідати кольору шкали pH і СL(хлор). За даною шкалою Ви визначаєте рівень рН та CL у воді басейну.

Якщо тестер визначить високий рівень рН, тоді потрібно використовувати препарат для зниження рівня рН - рН мінус, а якщо занижену – рН плюс.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар