Fresh Pool Шок Хлор 1 кг (таблетки 20 г)

Fresh Pool Шок Хлор 1 кг (таблетки 20 г)

238 грн

Купити
Fresh Pool Шок Хлор 1 кг (таблетки 20 г)
Ціна 238 грн
або

Fresh Pool Шок Хлор 1 кг (таблетки 20 г) використовується для стартової або регулярної обробки води басейнів з метою усунення органічних відкладень, грибків або водоростей, які розвиваються у стоячій воді. Це швидкорозчинні таблетки по 20 грам, які містять більше половини активного хлору. Завдяки своєму швидкому розчиненню, хлор рівномірно розподіляється по рівню води, різко знижує рН середовища і нейтралізує грибок і бактерій.

Досить часто цей препарат використовують для первинної дезінфекції, тому що хлор ефективно дезінфікує воду в басейні. Потім препарат можна використовувати для регулярної дезинфекції води.

Інструкція по застосуванню:

Спочатку потрібно привести рН води але нейтрального рівня, який знаходиться в межах 7,0-7,4. Стартова доза: 1 таблетка (20 г) на 2 куб. м води. Препарат застосовується 1 раз на тиждень. Концентрацію активного хлору у воді потрібно регулярно перевіряти з допомогою спеціального тестеру. Купатися в басейні не можна протягом 10-12 годин після застосування препарату. Також необхідно дотримуватись правил техніки безпеки при роботі з таким препаратом.

Виробник - Chemoform, Німеччина.

Термін придатності - 5 років.

Для того щоб зробити замовлення, Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Fresh Pool Шок Хлор 1 кг (таблетки 20 г) ціна

Ціна: 238 грн
Тип товару: Шок Хлор
Розділ: Хімія для басейнів
Склад: В наявності
Доставка: По Україні
Самовивіз: Київ, вул. Новозабарська 2/6
Разом з цим купують
Відгуки про товар

🚚 Доставка по Україні