Septifos 648 г

Septifos 648 г

310 грн

Купити
Septifos 648 г
Ціна 310 грн
або

Біопрепарат Septifos 648 г призначений для переробки стоків, жирових відкладень і продуктів життєдіяльності людини, що потрапляють у вигрібну яму, септик або вуличний туалет. У процесі переробки вміст вигрібної ями розкладається на воду і вуглекислий газ.

До складу Septifos 648 г входять природні мікроорганізми, які, потрапляючи в живильне середовище, починають активно розмножуватися, переробляють органічні забруднення в зливній ямі і усувають неприємний запах. Біопорошок Септіфос Вігор використовується як засіб для вигрібних ям, туалетів і септиків.

Результат застосування:

- Усувається неприємний запах з вигрібної ями, каналізації, туалету;

- Фекалії, жирові відкладення розкладаються на воду і вуглекислий газ;

- Розріджується донний осад і відновлюється дренаж і як наслідок знижується рівень нечистот;

- При регулярному застосуванні частота відкачування відходів з ями знижується в кілька разів;

- Знезаражується зливна яма з прилеглою до неї територією;

- Препарати абсолютно безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища;

- Препарати безпечні для труб каналізації і конструкцій вигрібних ям.

Інструкція із застосування:

З’ясувати об’єм вмісту ями. Об’єм = довжина*ширина*глибина. Стартову дозу відміряної кількості біопрепарату засипаєте на 5-6 л води кімнатної температури (від +15°С до + 25°С).

Стартова доза: 1 пакетик (36 г) на 1 м3.

Потім приготовану суміш виливаєте у вигрібну яму, септик або туалет. При недостатньому рівні рідини у вигрібній ямі необхідно додати 3-4 відра води, щоб покрити верхній шар вмісту. Далі застосовуєте біопрепарат в нормальному циклі відповідно до інструкції.

У будинку, в якому використовуються біобактерій Septifos не рекомендується застосовувати хлорне вапно. Біобактерії працюють при температурі у вигрібній ямі, септику від +2°С до + 40°С.

Термін придатності - 5 років від дати виготовлення.

Виробник - EAU Ecarlate, Франція.

Для того, щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати : (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар
Олена 22.09 в 11:09
В мене наступна ситуація: є вигрібна яма, в якій постійно закритий люк, раніше яму відккачували раз в 3-4 місяці. Півроку назад спробували використати біопрепарат для вигрібної ями. Все робила згідно інструкції, заливала його через унітаз на ніч. Також на період внесення намагалась не прати. Взагалі результат нормальний - коли відкривали люк, то вода в ямі завжди знаходилась на місці, що повністю мене влаштовує.
Андрій 17.08 в 12:24
Септіфос замовляю вже другий раз. Застосовую для двох вигрібних ям, за цей час рівень стоїть на одному місці, і головне що яму не відкачую вже 1 рік і це мене повністю задовольняє!