Septifos 1,2 кг

Septifos 1,2 кг

460 грн

Купити
Septifos 1,2 кг
Ціна 460 грн
або

Біопрепарат Septifos 1,2 кг переробляє побутові харчові відходи, фекалії, стоки, жирові відкладення та інші продукти життєдіяльності людини, що потрапляють у вигрібну яму, септик або туалет. У процесі переробки вміст вигрібної ями розкладається на воду і вуглекислий газ.

Septifos 1,2 кг - це сильнодіючий засіб для вигрібних ям, який перевершує по ефективності аналогічні біопрепарати. До складу біопрепрата входять природні бактерії, посіяні на мінеральному носії. Дана формула дозволяє збільшити термін придатності і поліпшити показники ефективності біопрепарату.

Результат застосування:

- Розкладаються мулові відкладення на дні і стінках ями, відновлюється дренаж і як наслідок знижується рівень нечистот;

- Фекалії, побутові харчові відходи переробляються на воду і вуглекислий газ;

- При регулярному застосуванні частота відкачування відходів з ями або септика знижується в кілька разів;

- Усувається неприємний запах з туалету, каналізації та вигрібної ями;

- Знезаражується зливна яма з прилеглою до неї територією;

- Препарати абсолютно безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища;

- Препарати безпечні для труб каналізації і конструкцій вигрібних ям.

Для ями об’ємом від 1 до 3 м куб. упаковки Септіфос 1,2 кг достатньо на 12-14 місяців застосування. При цьому щомісячні витрати на очищення вигрібної ями складуть від 20 гривень.

Інструкція із застосування:

З’ясувати об’єм вмісту ями. Стартову дозу відміряної кількості біопрепарату засипаєте на 5-6 л води кімнатної температури (від +15°С до + 25°С). Стартова доза: 1 мірна ложка (25 г) на 1 м куб. Потім приготовану суміш виливаєте у вигрібну яму, септик або туалет.

При недостатньому рівні рідини у вигрібній ямі необхідно додати 3-4 відра води, щоб покрити верхній шар вмісту. Далі застосовуєте біопрепарат в нормальному циклі відповідно до інструкції.

У будинку, в якому використовуються біобактерій Septifos не рекомендується застосовувати хлорне вапно. Біобактерії працюють при температурі у вигрібній ямі, септику від +2°С до + 40°С.

Термін придатності - 5 років від дати виготовлення. Виробник - EAU Ecarlate, Франція.

Для того, щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Septifos 1,2 кг ціна

Ціна: 460 грн
Тип товару:
Розділ: Біопрепарати для вигрібних ям
Склад: В наявності
Доставка: По Україні
Самовивіз: Київ, вул. Новозабарська 2/6
Разом з цим купують
Відгуки про товар
Тамара Фёдоровна 26.06 в 16:39
У меня дом в Кирилловке на берегу Азовского моря, летом сдаю номера для отдыхающих, и больше всего меня волновал неприятный запах из туалета, на это очень жаловались мои клиенты. После того как засыпала биопрепарат запах пропал через 2-3 дня. Сейчас на запах уже никто не жалуется и все довольны. Благодарю за быстрое решение проблемы.
Рома 17.09 в 11:09
Качественный препарат за такие деньги. Всем рекомендую
Олег Миколайович 11.10 в 19:55
Я маю вигрібну яму, якій 30 років. Приблизно п’ять років тому я перший раз відкачав яму, і після того машину для відкачки потрібно було викликати все частіше, потім вже дійшло до того, що я відкачував яму 1 раз в дві неділі. Одразу хотів засипати стару яму, але місця де можна викопати нову я не знайшов, тому і вирішив спробувати бактерії для вигрібної ями. Заливав їх перший місяць і якщо чесно, то одразу якихось змін не помітив, але вже після 2 місяців від першого використання був приємно здивованний - води у ямі стало менше і після того рівень не підвищився. А саме головне, що машину для відкачки я вже не викликаю півроку і всі проблеми з вигрібною ямою зникли. Я дуже задоволений результатом! Дякую!
Руслан 01.11 в 18:16
Яма была очень сильно забита. Заказал Септифос, но вносил в 2 раза больше чем нужно, и уровень просел как минимум на полметра, сверху была корка которую ничем не пробьеш, с которой тоже справился Септифос

🚚 Доставка по Україні