Альгіцид AquaDoctor АС 5 л для видалення водоростей

Альгіцид AquaDoctor АС 5 л для видалення водоростей

458 грн

Купити
Альгіцид AquaDoctor АС 5 л для видалення водоростей
Ціна 458 грн
або

Альгіцид Аквадоктор АС - ефективний швидкодіючий засіб, що має не пінистий склад з потужною бактерицидною, фунгіцидною (протигрибковою) і альгіцидною дією, призначений для усунення та запобігання появи грибків, бактерій, водоростей у воді басейна.

Якщо вода в басейні зеленіє, стінки і дно басейну покриваються слизом - це перша ознака появи водоростей, бактерій і грибків. Дану проблему не можуть вирішити хлорні препарати, тому що хлор не зможе проникнути крізь щільну оболонку, утворену колоніями водоростей. Також не дає позитивних результатів заміна води в басейні, тому що всі бактерії і грибки залишаються на стінках і дні басейну. У цьому випадку необхідно застосовувати засіб проти водоростей - альгіцид.

Переваги Альгицид AquаDoctor AC:

• Єдиний препарат для боротьби із зеленою водою в басейні;

• Видаляє слиз зі стінок та дна басейну;

• Знищує грибок і водорості, які живуть на стінках або дні басейну;

• Забезпечує швидкий результат і максимальну ефективність;

• Екологічно чистий продукт, не пошкоджує матеріал басейну або труб, безпечний для людей, які купаються в басейні.

Інструкція із застосування:

Цей препарат бажано використовувати регулярно. Розбавити необхідну кількість в ємності з водою і рівномірно розподілити по поверхні басейну. Додавати даний склад слід за відсутності купаються в басейні і у вечірній час.

Стартова доза не повинна перевищувати 20 мл рідини на 1 куб. м води. Стартова обробка повинна бути відновлена ?будь-якого разу, якщо вода не виглядає прозорою. Крім того, його потрібно використовувати й надалі, щоб перешкоджати розвитку водоростей.

Профілактична доза - через кожних 5-7 днів потрібно додавати у воду по 5 мл рідини в розрахунку на 1 куб. м води.

Увага! При інтенсивній експлуатації, дощах, високих температурах в басейні потрібно збільшити частоту внесення препарата, аж до подвійної дози.

Препарат безпечний для людини і для конструкцій та матеріалів басейну.

Термін придатності - 2 роки.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Альгіцид AquaDoctor АС 5 л для видалення водоростей ціна

Ціна: 458 грн
Тип товару: Альгіцид для басейну
Розділ: Хімія для басейнів
Склад: В наявності
Доставка: По Україні
Самовивіз: Київ, вул. Новозабарська 2/6
Разом з цим купують
Відгуки про товар
Орест зі Золочіва 30.01 в 08:27
Маю каркасного басейна на 24 куби, стоїть під сонцем на протязі усього літа. Щойно прогрівається вода, то одразу починає зеленіти, смердіти і на стінках басейну з`являється слизький наліт. Шо ми тільки не робили з ним... Постійно зливать і набирать немає можливості, бо одразу вода йде у погріб та й набрати стільки води треба багато часу та й таке інше. Клопоту постійного мали, шо вже й задоволення не було від того басейну. Але натрапив на цей засіб проти водоростей, та сам не очикував того, що він буде дієвим аж на стільки. Взяв з рекомендації працівника магазину все комплексом на сезон, все стало у пригоді.
Ще маю пораду для тих у кого мул на дні та стінках, наносіть Альгіцид прямо на щітку, якою миєти басейна, мені дуже стало у пигоді. Дякую Вам!
Макс 21.10 в 19:13
Басейн в мене на 30 кубів і цієї бочки вистачило на весь теплий сезон, вода жодного разу не позеленіла, що вважаю класним результатом. І ніяких проблем що хімія китайська!

🚚 Доставка по Україні