Crystal Pool Шок Хлор 1 кг (таблетки 20 г)

Crystal Pool Шок Хлор 1 кг (таблетки 20 г)

280 грн

Купити
Crystal Pool Шок Хлор 1 кг (таблетки 20 г)
Ціна 280 грн
або

Crystal Pool Шок Хлор 1 кг являє собою швидкорозчинні хлорні таблетки по 20 грам для первинної обробки води для малих і великих басейнів. Містять більше 56% активного хлору. Шок Хлор 1 кг рекомендований для надувних, каркасних та стаціонарних басейнів об’ємом до 20 куб.м.

Crystal Pool Шок Хлор - це препарат, який при зануренні у воду басейну швидко переходить в розчинений стан. При звільненні, активний хлор відразу викликає шокове (ударне) хлорування, а потім і дезінфекцію води в басейні.

Препарат для ударного хлорування найчастіше використовують при першому наповненні басейну водою і далі для повторення щотижня, з метою повного знищення мікрофлори води басейну.

Застосування та дозування:

Привести рівень рН в діапазоні 7,0-7,4. Додавати в воду басейну можна попередньо розчиненим або з використанням поплавця або ж у скімер при включеній фільтрації. Використовувати 1 таблетку на кожні 2 куб.м. води 1 раз в 6-7 днів.

Після повного розчинення препарату утриматися від купання до встановлення ідеального рівня хлору на рівні 0,6-1,0. Після перерви перед введенням басейну в експлуатацію необхідно знову забезпечити значення рН в діапазоні 7,0-7,4. Використовувати один раз на тиждень або частіше для ударної хлорної обробки.

Застереження:

Нічого не кидати в басейн. Бережіть від дітей! При попаданні в очі промити водою протягом 10-15 хвилин, звернутися до лікаря. Проковтнувши, випити багато води, блювоту не викликати, негайно звернутися до лікаря.

Виробник - Steinbach Vertriebsgmbh, Австрія.

Строк придатності - 4 роки від дати виготовлення.

Для того щоб зробити замовлення вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар