AquaDoctor SF (флокулянт) 1 кг

AquaDoctor SF (флокулянт) 1 кг

293 грн

Купити
AquaDoctor SF (флокулянт) 1 кг
Ціна 293 грн
або

AquaDoctor SF флокулянт (коагулянт) застосовується, якщо вода в басейні каламутна або непрозора і промивка фільтру не дає позитивного результату. У результаті дії препарату найдрібніші не фільтровані частинки об’єднуються в більш великі і потім осідають на піщаному фільтрі, а вода в басейні стає прозорою.

Флокулянт Аквадоктор - препарат тривалої дії, який повільно розчиняється у воді. Оптимальний рівень pH для дії препарату 7,0-7,4.

Дозування:

Одного картуша вистачає для обробки максимально 50 м3 води. Кожен картуш складається з 5 таблеток по 25 грам. Якщо води в басейні більш 50 м3 то використовувати необхідно вже 2 картуша.

Протягом 1-2 тижнів після промивки фільтра покласти необхідну кількість картушів у скімер. Дати можливість відпрацювати фільтрувальній системі не менше 12 годин для розчинення препарату, потім вимкнути систему фільтрації і дати воді відстоятися не менше 24-х годин. Після випадання осаду, необхідно провести його утилізацію за допомогою пилососу для басейну. Після збору всього осаду не забудьте зробити зворотну промивку фільтру.

Заходи:

Не висипайте сухий препарат у воду басейну. Не змішуйте препарат з іншими хімічними засобами. Щільно закривайте кришку упаковки. Уникайте контакту препарату з кислотами.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар