AquaDoctor MC-T 5 кг (таблетки 200 г) 3 в 1

AquaDoctor MC-T 5 кг (таблетки 200 г) 3 в 1

989 грн

Купити
AquaDoctor MC-T 5 кг (таблетки 200 г) 3 в 1
Ціна 989 грн
або

Аквадоктор МС-Т являє собою повільнорозчинний органічний склад у вигляді таблеток по 200 грамів, стабілізований для тривалої регулярної дезінфекції води в басейні. Препарат містить активний хлор (дезінфекція води), альгицид (засіб проти водоростей), флокулянт (засіб проти каламутності води).

Препарат Аквадоктор МС-Т 5 кг відмінно підходить для підтримки якості води в басейні, але не придатний для шокової (первинної) обробки води. Використовуючи даний препарат, немає необхідності щодня застосовувати альгицид, флокулянт і активний хлор.

Інструкція по застосуванню:

Додавати препарат у воду необхідно лише після того, як вода в басейні пройшла первинну обробку швидким хлором Аквадоктор С60 (С60-Т) і альгіцидом АС. Якщо вода в басейні непрозора - проведіть очистку води коагулянтом FL. Після того, як вода має достатню прозорість, необхідний рівень вмісту активного хлору і альгіциду можна використовувати препарат Аквадоктор МС-Т.

Необхідно додати препарат в скіммерний кошик, плаваючий дозатор або хлоратор з розрахунку 1 таблетка (200 г) на 15 м3 води. Однією закладки препарату вистачає на 8-14 днів. Після розчинення препарату необхідно провести закладку нової порції препарату.

Всі дозування і інтенсивність використання препарату Аквадоктор C90-T є рекомендаційними і можуть змінюватися залежно від характеристик басейну та погодних умов.

Уникайте контакту з вініловими і поліестерними покриттями басейнів, щоб уникнути утворення плям.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар
Сергій Кравчук 23.12 в 21:02
Досить економний засіб для повного догляду за басейном. Але по ефективності дії для мене всеж таки краще користуватись окремо хлором, флокулянтом і засобом проти водоростей