Еколайн 720 г

Еколайн 720 г

490 грн

Купити
Еколайн 720 г
Ціна 490 грн
або

Біоактиватор Еколайн 720 г призначений для біологічної очистки стічних вод господарсько-побутового типу у вигрібних ямах, септиках і вуличних туалетах. До його складу входять бактерії та ензими, які прискорюють розкладання стоків на органічні і неорганічні речовини.

Відмінною особливістю біопрепарату Еколайн є його стійкість до побутового використання миючих засобів і пральних порошків. Саме тому він рекомендований до використання в септиках і зливних ямах які надходять стоки з душу, кухонної мийки і пральної машини.

Результат застосування:

- скорочує маси твердих відходів на 80%

- усуває неприємний запах, запобігає утворенню реактивних газів

- відновлює пропускну здатність дренажу

- відпадає необхідність виклику асенізатора

- виконує дезінфекцію вигрібної ями септика

Біоактиватор Еколайн екологічно безпечний, так як не містить хімічних речовин, безпечний для людини, тварин і рослин, нешкідливий для труб.

Інструкція по застосуванню:

Стартова доза: 2 столових ложки біоактиватора на 1 куб. м об’єму стоків розчинити на 5 л води кімнатної температури, дати настоятися 15-20 хвилин. Вилити приготовлений розчин у вигрібну яму (дачний туалет) або в будь-який із санвузлів. Через тиждень процедуру повторити. Надалі застосовувати з розрахунку 1 ст. ложка препарату на 1 куб. м обсяг стоків - 1 раз в 2 тижні. Біоактиватор активний у рідкому середовищі.

Термін придатності - 2 роки з дня виготовлення.

Виробник - JPR System, Польща.

Для того щоб зробити замовлення, Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар