Ферментаційна підстилка Неттопласт 500 г

Ферментаційна підстилка Неттопласт 500 г

990 грн

Купити
Ферментаційна підстилка Неттопласт 500 г
Ціна 990 грн
або

Ферментаційна підстилка Неттопласт 500 г - унікальний продукт на основі безпечних фотосинтетических і кисломолочних бактерій, що складаються з корисних мікроорганізмів і інших органічних сполук, таких як амінокислоти, активні інгредієнти травних ферментів, біо-пептиди і інші малі молекули. Відбувається розпад твердих відходів органічного походження на прості компоненти. В процесі діяльності бактерії виділяють тепло і нейтралізують неприємний запах. У шарах підстилки відбувається постійна органічна реакція.

Ферментаційна підстилка з бактеріями підходить для всіх видів домашніх тварин. Запустивши її в курятнику, свинарнику, або в будь-якому іншому місці, де утримуються тварини, ви позбавите себе від неприємного запаху і необхідності опалювати приміщення. Бактерії для підстилки - це живі біобактерій, які служать для переробки гною тварин.

Особливості:

- Упаковка (0,5 кг) на 10 квадратних метрів

- Переробляє гній тварин

- виділяє тепло +25 градусів на поверхні, до +50 всередині

- Усуває неприємний запах

Товщина шару:

- Птахи, кролики та інший хутровий звір - 20 см

- Свині, МРС, ВРХ, коні - 40 см

Склад підстилкового шару:

Тирса, стружка або їх суміш. Допускається часткове (не більше 50%) використання лузги насіння, гречки. Бажано використовувати сухий і розсипчастий підстилковий матеріал, так як висока вологість негативно впливає на роботу бактерій.

Товщина підстилкового шару:

Від 20 до 60 см в залежності від виду та ваги тварини / птаха (див. Таблиця розміщення на площі). В процесі експлуатації необхідно підтримувати постійну товщину підстилкового шару шляхом додавання тирси (тільки тирси, що не бактерії).

Температурний режим:

Для успішного запуску ферментаційної підстилки необхідна позитивна температура підстилкового шару (більше 0 °С), яку можна досягти як попереднім нагріванням приміщення, так і завчасним запуском тварин на ферментаційну підстилку. Надалі тепла, яке виділяється бактеріями, буде досить для обігріву біологічної ферментованої підстилки.

Вентиляція:

В процесі експлуатації ферментаційна підстилка випаровує з себе вологу. Щоб уникнути появи конденсату на поверхнях приміщення необхідно забезпечити повітрообмін (вентиляцію). Ми радимо використовувати примусові електричні припливно / витяжні пристрої, або Турбодефлектори. Пам’ятайте, оптимальна вологість в приміщенні - 60%.

Запуск ферментаційної підстилки:

Рівномірно обробити поверхню порошком з пакета і ретельно перемішати ферментну підстилку для рівномірного розподілу бактерій по всій товщині підстилкового матеріалу. Для прискорення запуску можна додати трохи гною або зерна, комбікорму і також перемішати по всій площі.

Догляд за ферментаційної підстилкою:

Бактерії в ферментаційної підстилці - це живі мікроорганізми і для їх життєдіяльності необхідно харчування і кисень. Гній, послід і сеча тварин повинні надходити в біоподстілку постійно. Перерви в використанні теплої підстилки більше 15 днів чреваті зупинкою роботи бактерій і відходом їх в сплячку. При тривалих перервах у використанні ферментаційної підстилки необхідно «підгодовувати» бактерії екскрементами інших тварин, залишками їжі, зерном, сечовиною і т.д.

З метою аерації бактеріальної підстилки, для доступу кисню в нижні шари, необхідно регулярно перекопувати чи розпушувати біологічну підстилку. В середньому раз в 3-4 дня. Головне - не допустити утворення щільно кірки на поверхні глибокої бактеріальної підстилки.

Умови зберігання ::

Зберігати в сухому місці, при кімнатній температурі.

Уникати високої вологості. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності необмежений при дотриманні умов зберігання.

Склад: saccharomyces cerevisiae; candida utilis, trichoderma longibrachiatum, candida lipolytica, lactobacillus acidophilus, bacillus subtilis, lactobacillus plantarum, enterococcus faecali, aspergilus orizae, aspergilus niger

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар