Органічний пральний порошок-концентрат Sodasan Color Compact 1.2 кг

Органічний пральний порошок-концентрат Sodasan Color Compact 1.2 кг

324 грн

Купити
Органічний пральний порошок-концентрат Sodasan Color Compact 1.2 кг
Ціна 324 грн
або

Порошок Sodasan Compact ефективно діє навіть при сильних забрудненнях, не вимагає додаткового замочування. Зберігає первозданний яскравий колір речей. Підходить для використання з водою будь-якої жорсткості, не вимагаючи додаткового пом’якшувача. Захищає від утворення вапняного нальоту. Для досягнення найкращих результатів рекомендується додавати кисневий відбілювач або рідкий засіб для виведення плям Sodasan. Відсутність алергічних реакцій, дбайливе ставлення до вашого одягу, економія на додатковому придбанні пом’якшувача води, безпеку для навколишнього середовища - це порошок Sodasan. Концентрат. Продукція Sodasan має найвищий рівень концентрації в порівнянні з продукцією найбільш відомих екологічних брендів.

Спосіб застосування

- Дотримуйтесь рекомендацій вашої пральної машини. Для прання достатньо всього 50 г або 100 мл (1 г = 2 мл) прального порошку на 1 цикл використання. Кількість прального засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення. Насипайте порошок безпосередньо в барабан пральної машини. Зберігайте порошок в сухому темному місці.

Склад:

>30% органічне рослинне мило, 15-30% карбонат натрію (сода), 5-15% силікатів, 5-15% Поліаспартат, 5-15% імінодісукцінат, <5% цитрат, <5% ефірні масла, що містять лімонен, цитраль, линалоол, цитронеллол.

Виробник - Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH, Німеччина.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар