Піч-кам’янка для бані Новаслав Класик (18 кВт, до 18 куб.м)

Піч-кам’янка для бані Новаслав Класик (18 кВт, до 18 куб.м)

6630 грн

Купити
Піч-кам’янка для бані Новаслав Класик (18 кВт, до 18 куб.м)
Ціна 6630 грн
або

Піч-кам’янка для бані Новаслав Класик (18 кВт, до 18 куб.м) призначена для швидкого нагріву повітря в бані і сауні об’ємом до 18 куб.м.

Топка має металеву зварену конструкцію. Верхня плита топки завтовшки 8 мм, забезпечує високу стійкість і довговічність при експлуатації в кислотовмісних середовищі і при високих температурах. Колосник, який виготовлений з чавуну, забезпечує рівномірне стійке горіння по всій довжині топки.

Перевірена часом піч-кам’янка для бані зарекомендувала себе як одна з кращих, на основі її спеціальної конструкції топки був створений весь модельний ряд кам’янок Новаслав. Конструкція печі забезпечує швидкий і ефективний нагрів парилки, а камені обігріваються з усіх боків, швидко акумулюють тепло і тривалий час зберігають високу температуру в сауні. Піч «Класик» стане справжнім «серцем» будь-якої сауни, і прослужить довго і ефективно.

Печі для бань і саун (кам’янки) Новаслав відносяться до агрегатів безперервної дії. Швидкість нагріву лазні або сауни залежить від обсягу камери згоряння, а кількість пара - від обсягу кам’янки, тобто від маси каменів. Кам’янки діють за принципом обігріву приміщення за допомогою конвекції.

Технічні характеристики:

- Обсяг опалювальної парилки: до 18 куб.м

- Потужність: 18 кВт

- Довжина з урахуванням виносу: 812 мм

- Діаметр димоходу: 120 мм

- Ширина: 420 мм

- Висота: 721 мм

- Вага: 80 кг

Виробник: завод "Новаслав", Київ

Для того, щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами : (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар