Жировловлювач під мийку JPR-501

Жировловлювач під мийку JPR-501

1340 грн

Купити
Жировловлювач під мийку JPR-501
Ціна 1340 грн
або

Жировловлювач під мийку JPR-501 cпроектовано для установки під мийку ресторанів, кафе та приватних будинків. Сепаратор затримує жири тваринного і рослинного походження, а також відходи, які постійно надходять з кухонь, ресторанів та інших місць громадського харчування, а також і таких місць як молокозаводи, сироварні, підприємств харчової промисловості, цеха по обробці риби і ін.

Опис:

Сепаратор жирів призначений для очищення технічних вод з великим вмістом жирових субстанцій. Викид стічних вод такого типу ускладнює перебіг природних біологічних очисних процесів, а також негативно впливає на правильне функціонування каналізаційних систем. Дані пристрої є проточними, це означає, що сепарація водних масел і середньо-стабільних емульсій від інших стоків проводиться в них механічним способом під час проходження потоку стічних вод через сепаратор. За умови правильного підбору номінальної продуктивності і при проходженні номінального потоку, робочої поверхні сепаратора цілком достатньо для того, щоб великі краплі жирів пiднялись до поверхні і з’єдналися в однорідний шар. Умовою ефективного очищення стоків, що містять подібного роду забруднення, є застосування сепаратора. У першій фазі процесу очищення відбувається уповільнення швидкості потоку і, в результаті седиментації, тверді частинки відділяються від рідини. Наступна фаза очищення - це процес флотації частинок жирових субстанцій і скупчення їх на поверхні води. Такий двофазний процес очищення за умови правильно проведених попередніх замірів та правильного обслуговування, згідно з інструкціями виробника, гарантує ефективність видалення на рівні 95%.

Вимоги та область пріменененія:

Законодавством України виставляються дуже високі вимоги виробникам очисного обладнання, зокрема у сфері охорони грунтових вод. Продукти розпаду жирів є серйозною загрозою для навколишнього середовища. Тому наше обладнання має бути використано там, де особливо висока небезпека такого роду забруднень, і де відділення рослинних і тваринних жирів і інших масляних субстанцій від решти стічних вод є необхідною умовою.

Технічна характеристика:

Сепаратори жиру виконані з поліетилену високої щільності. Матеріал являє собою сополімер лінійного поліетилену середньої щільності з щільною молекулярною структурою. Поставляється у вигляді порошку.

Продуктивність, л/сек - 0,5

Загальний обсяг, літр - 40

Місткість сепаратора, літр - 30

Загальний обсяг жирів, літр - 15

Довжина, мм - 405

Висота, мм - 370

Ширина, мм - 270

Діаметр входу/виходу, мм - 50

Висота входу/виходу від низу сепаратора, мм - 270/250

Вага, кг - 12

Гарантія, міс. - 60

Виробник - JPR System, Польща

Для того, щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами : (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Жировловлювач під мийку JPR-501 ціна

Ціна: 1340 грн
Тип товару: Біопрепарати для ресторанів та кафе
Розділ: Біопрепарати для харчових підприємств
Склад: В наявності
Доставка: По Україні
Самовивіз: Київ, вул. Новозабарська 2/6
Разом з цим купують
Відгуки про товар

🚚 Доставка по Україні