AquaDoctor C60-T Швидкий Хлор 4 кг (таблетки 20 г)

AquaDoctor C60-T Швидкий Хлор 4 кг (таблетки 20 г)

763 грн

Купити
AquaDoctor C60-T Швидкий Хлор 4 кг (таблетки 20 г)
Ціна 763 грн
або

Препарат AquaDoctor C60-T Швидкий Хлор 4 кг являє собою швидкорозчинний органічний склад в таблетках по 20 грам, що містить у своєму складі до 60% активного хлору. Препарат призначений для поточної обробки та шокової дезінфекції води в басейні, розчиняється без осаду і нерозчинних відкладень, не веде до засмічення очисних фільтрів.

AquaDoctor C60-T Швидкий Хлор 4 кг швидко і ефективно знищує віруси, бактерії, грибки, органічні речовини, що викликають помутніння води. Препарат може використовуватися в басейнах з будь-яким покриттям: скляна або керамічна плитка, поліестр, скловолокно, вінілова або ПВХ плівка. Для того щоб матеріали басейну не знебарвлювалися, застосовуйте засіб Аквадоктор C60 попередньо розчинивши в невеликій кількості води, виливши розчин по периметру басейну, або за допомогою скімерів, плаваючих дозаторів, хлорінаторів.

Інструкція із застосування:

Первинна (шокова обробка): виміряти рівень pH і привести значення рівня рН до норми (7,2-7,4). Розчиніть препарат в ємності (відрі) з водою з розрахунку 20 грам (1 таблетка) на 1 м3. води. Додавайте сухий препарат у воду, а не заливайте сухий препарат водою. Отриманний розчин вилийте по периметру басейну і вмикніть фільтрувальну установку.

Після застосування препарату в басейні можна купатися через 10 годин. Тому рекомендується проводити обробку ввечері, а вже вранці басейн буде готовий до використання.

Наступна доза: як тільки рівень pH відкориговано, додавайте 1-2 таблетки препарату Аквадоктор C60-Т на 1 м3 води раз на 3 дні. Зазначені дози є рекомендаційними і можуть бути збільшені або зменшені залежно від температури, завантаження басейну і т.п. Первинну обробку слід відновлювати щоразу, якщо вода не виглядає прозорою.

Додавайте сухий препарат у воду, а не заливайте сухий препарат водою. Бережіть від дітей! При попаданні в очі промити водою протягом 10-15 хвилин, звернутися до лікаря. Проковтнувши, випити багато води, блювоту не викликати, негайно звернутися до лікаря.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

AquaDoctor C60-T Швидкий Хлор 4 кг (таблетки 20 г) ціна

Ціна: 763 грн
Тип товару: Шок Хлор
Розділ: Хімія для басейнів
Склад: В наявності
Доставка: По Україні
Самовивіз: Київ, вул. Новозабарська 2/6
Разом з цим купують
Відгуки про товар

🚚 Доставка по Україні