FIX A LEAK - засіб для визначення і усунення протікання 1 л

FIX A LEAK - засіб для визначення і усунення протікання 1 л

3618 грн

Купити
FIX A LEAK - засіб для визначення і усунення протікання 1 л
Ціна 3618 грн
або

FIX A LEAK - засіб для визначення і усунення протікання 1 л хімічний реагент спеціально створений для визначення і усунення протікання в басейнах, СПА, гарячих трубах і т. д.

Переваги FIX A LEAK 1 л:

-Fix a leak адаптований для всіх видів басейнів, спа, гарячих труб, і т. д;

-Матеріал, що вживаються в цих конструкціях – бетон, фарба, скловолокно, лайнер, акрил і т. д.;

-Він також відмінно працює з матеріалами звичайно застосовуються у виготовленні труб ПВХ, ABC, мідь, сталь;

-Змішаний, концентрований матеріал, розроблений для усунення протікань і взаємодіє практично з будь-якими матеріалами;

-Закладає отвори діаметром 3мм;

-Формує постійний гідроізоляційний шар.

Додаткова інформація FIX A LEAK 1 л:

FIX A LEAK пройшов серйозні випробування, в різних погодних умовах і довів свою придатність до усунення течі. Взаємодіє з будь-якими поверхнями з якими входить у контакт.

Витоку в системі циркуляції води

Протікання зазвичай виявляються при появі бульбашок повітря, змішуються з водою в подаючих форсунках. У більшості випадків протікання виявляються, коли фільтрувальний насос вимкнений. Нормальна циркуляція відтягне FIX A LEAK від місця протікання, а якщо насос вимкнений матеріал просто не досягне місця протікання. Необхідно направити потік води у зворотний бік для притягання матеріалу до місця протечки під тиском. Переважно під тиском 0.35-0.70 КГ/СМ2 до тих пір поки текти не припиниться. Коли це досягнуто поступово збільшіть тиск до 1.05-1.75 КГ/СМ2 для закріплення отриманого результату (обпресування). Після обпресування почекайте 48 годин, для закріплення.

Різноманітні течі

Якщо ви підозрюєте витік навколо фітингів усередині басейну, таких як форсунки, світильники, скімери або сходи і т. д.

Відключіть насос.

Застосуйте FIX A LEAK безпосередньо в місце витоку, використовуючи натискання на пляшку, подібно пляшки з кетчупом. Почекайте мінімум 48 годин перед початком циркуляції для закріплення FIX A LEAK.

Застосування:

1-2 літрів/пляшок на 100м3. Не перевищуйте концентрацію більш ніж 4л на 100м3, якщо після додавання FIX A LEAK в басейн, передбачається купання. У разі високої концентрації FIX A LEAK необхідно змінити воду перед використанням.

Ці дози приблизні і можуть бути змінені відповідно до ситуації та виду протікання. Ефективність речовини залежить від розміру тріщини.

Інструкція по застосуванню

Добре збовтуйте перед застосуванням. Задайте режим bypass перед додаванням FIX A LEAK у воду. Пісочні фільтри: поставте клапан в режим рециркуляції.

Інші типи: вийміть картриджі з фільтрувальної установки. Далі продовжуйте циркуляцію з порожньою фільтрувальної установкою. З включеним насосом повільно додайте FIX A LEAK в скімери або ж попереду будь-яких інших забірних пристроїв.

Після додавання FIX A LEAK запустіть систему фільтрації, по можливості, виключаючи забір води через скіммер. Якщо це неможливо, то вакуумний пилосос може бути використаний або просто розташувавши його в найглибшому місці басейну і приєднавши його до простого вакуумному з’єднанню. Поставте клапан фільтра в нормальну позицію.

FIX A LEAK випадає у вигляді нерозчинного осаду і буде накопичуватися в найнижчому місці досить швидко. Необхідно знову звернути його у зважені частинки, використовуючи ручну щітку або механічний пилосос кожні 4-6 годин, під час циркуляції води.

Продовжуйте циркуляцію до тих пір, поки текти не припиниться.

Відзначте рівень води і почекайте 2 - дня. Щоб переконатися, що текти припинилася. Після того, як текти припинилася і пройшло 24-48 годин, ви можете повернутися до нормальної фільтрації.

Піщані фільтри: Поставте клапан в положення фільтрація і видаліть невикористані залишки FIX A LEAK.

Інші типи: Вставте фільтр і продовжите операцію. Видаліть невикористану FIX A LEAK з фільтра згідно інструкції.

Операція може бути повторена, якщо необхідно.

запобіжні Заходи:

Берегти від дітей! Не допускати потрапляння на очі, шкіру та одяг. Не допускати потрапляння в їжу. Зберігати упаковку щільно закритою, не допускати попадання в неї води.

Перша допомога:

У разі контакту промити очі або на шкіру водою протягом 15 хвилин. У разі потрапляння в очі. Зверніться до лікаря. Виперіть запачканную одяг перед носінням. У разі проковтування пийте молоко, яєчні білки, желатин. Якщо це недоступно, випийте велику кількість води. Негайно зверніться до лікаря.

Для того щоб зробити замовлення, Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

FIX A LEAK - засіб для визначення і усунення протікання 1 л ціна

Ціна: 3618 грн
Тип товару: Очисні засоби для басейну
Розділ: Хімія для басейнів
Склад: В наявності
Доставка: По Україні
Самовивіз: Київ, вул. Новозабарська 2/6
Разом з цим купують
Відгуки про товар

🚚 Доставка по Україні