Препарат OXIDAN pH Minus (гранули) 5 кг

Препарат OXIDAN pH Minus (гранули) 5 кг

433 грн

Купити
Препарат OXIDAN pH Minus (гранули) 5 кг
Ціна 433 грн
або

Препарат OXIDAN pH Minus (гранули) 5 кг швидкорозчинний гранульований препарат OXIDAN pH Minus для регулярної обробки басейнів. Призначений для пониження рівня кислотно-лужного балансу води pH. Нормоване значення 7.2-7.6 робить воду максимально придатної для обробки і використання. Вода із завищеним значенням pH гірше піддається обробці, прискорює утворення нальоту, може викликати подразнення слизової у людини. Засіб підходить для ручного дозування. Виготовлено на основі бісульфіту натрію.

Переваги препарату OXIDAN pH Minus (гранули) 5 кг:

• Препарат може використовуватися в басейнах з будь-яким покриттям: скляна або керамічна плитка, поліестер, скловолокно, або вінілова ПВХ плівка;

Прииминение препарату OXIDAN pH Minus (гранули) 5 кг

У разі, якщо після вимірювання рівня pH води значення вище 7.4-7.6 одиниць, необхідно використовувати препарат pH Minus. В тазик з водою (або відро) набирають воду з басейну. Для зниження pH на 0.1 значення потрібно 10 грам OXIDAN pH Minus у розрахунку на кожний 1 м3 води басейну. Потрібну кількість розводиться в тарі і після повного розчинення вливається по периметру чаші басейну. Слід врахувати, що занадто жорстка вода зажадає більш високих доз.

Рекомендується систематично перевіряти показання pH басейну. Особливо після додавання нової води і опадів (відкритий басейн). У випадках з проблемною водою і частому забрудненні – перевіряти pH рекомендовано кожні 2 дні.

Виробник - 3V SIGMA, Італія

Для того щоб зробити замовлення, Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар