Препарат OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 50 кг

Препарат OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 50 кг

9528 грн

Купити
Препарат OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 50 кг
Ціна 9528 грн
або

Препарат OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 50 кг швидкорозчинний стабілізований шоковий препарат на основі хлору OXIDAN для басейнів. Призначений для стерилізації водойми, знищення мікробів, бактерій. Підходить для ручного і автоматичного дозування. Містить 55% активного хлору. Можлива регулярна обробка води.

Переваги препарату OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 50 кг:

• У складі препарату є близько 55% активного хлору в масовому співвідношенні;

• Препарат може використовуватися в басейнах з будь-яким покриттям: скляна або керамічна плитка, поліестер, скловолокно, або вінілова ПВХ плівка;

Як використовувати OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 50 кг:

При автоматизованій обробці рекомендовано використовувати для дозуючого насоса розчин 5-10%. При ручному додавання - гранули обов’язково розчиняються в окремій тарі, після чого розчин вводиться по контуру чаші водойми. Для ударної обробки басейну (шокова) знадобиться 20 грам гранул OXIDAN DCN/WSG на кожен кубометр басейну (20 гр на 1 м3). Така обробка проводиться перед запуском водойми на новий сезон, і не рідше ніж раз на 1-2 місяці в залежності від зовнішніх факторів.

Для подальшого підтримання чистоти басейну проводиться обробка кожні 2-3 дні. Для цього розводять 2-3 грами на 1 кубометр води (2-3 г на 1 м3). Ефективність засобу залежить від рівня pH. Потрібно підтримувати рівень в межах 7.2-7.6.

Виробник - 3V SIGMA, Італія

Для того щоб зробити замовлення, Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар