Препарат OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 5 кг

Препарат OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 5 кг

1023 грн

Купити
Препарат OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 5 кг
Ціна 1023 грн
або

Препарат OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 5 кг швидкорозчинний стабілізований шоковий препарат на основі хлору OXIDAN для басейнів. Призначений для стерилізації водойми, знищення мікробів, бактерій. Підходить для ручного і автоматичного дозування. Містить 55% активного хлору. Можлива регулярна обробка води.

Переваги препарату OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 5 кг:

• У складі препарату є близько 55% активного хлору в масовому співвідношенні;

• Препарат може використовуватися в басейнах з будь-яким покриттям: скляна або керамічна плитка, поліестер, скловолокно, або вінілова ПВХ плівка;

Як використовувати OXIDAN для шокової дезінфекції (гранули) 5 кг:

При автоматизованій обробці рекомендовано використовувати для дозуючого насоса розчин 5-10%. При ручному додавання - гранули обов’язково розчиняються в окремій тарі, після чого розчин вводиться по контуру чаші водойми. Для ударної обробки басейну (шокова) знадобиться 20 грам гранул OXIDAN DCN/WSG на кожен кубометр басейну (20 гр на 1 м3). Така обробка проводиться перед запуском водойми на новий сезон, і не рідше ніж раз на 1-2 місяці в залежності від зовнішніх факторів.

Для подальшого підтримання чистоти басейну проводиться обробка кожні 2-3 дні. Для цього розводять 2-3 грами на 1 кубометр води (2-3 г на 1 м3). Ефективність засобу залежить від рівня pH. Потрібно підтримувати рівень в межах 7.2-7.6.

Виробник - 3V SIGMA, Італія

Для того щоб зробити замовлення, Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар