Fresh Pool Chemochlor 35 кг (рідкий хлор)

Fresh Pool Chemochlor 35 кг (рідкий хлор)

1495 грн

Купити
Fresh Pool Chemochlor 35 кг (рідкий хлор)
Ціна 1495 грн
або

Fresh Pool Chemochlor 35 кг (рідкий хлор) є хлорним дезінфектантом професійного розряду, являє собою особливо чистий розчин гіпохлориту натрію, спеціально стабілізований і підготовлений для автоматичних станцій дозування. Завдяки його функціонуванню можна отримати чисту і прозору воду, в якій будуть відсутні різні бактерії, так само препарат запобігає утворенню вапняного нальоту і не накопичує стабілізатор. Має високу концентрацію діючої речовини, що діє швидко і ефективно.

Fresh Pool Рідкий Хлор застосовується для шокової обробки басейнів. Після його застосування забороняється користуватися басейном 12 годин. Потім необхідно нормалізувати рівень рН, щоб можна було вводити в експлуатацію басейн.

Інструкція по застосуванню:

Для станцій дозування: налаштувати станцію дозування на підтримку рівня рН в межах 7,0-7,4. Провести шокову дезінфекцію. Дозування препарату здійснюється автоматичною станцією дозування, яку слід налаштувати на підтримку рівня вільного хлору на рівні 0,3-0,6 мг/л.

При ручній дозації: Шокова обробка - 300 мл рідкого хлору на 10 куб. м води щотижня. Не купатися в басейні на період дії хімії 12 годин. До купання можна приступати при рівні вільного хлору не більше 0,6 мг/л. Поточна обробка - 30-90 мл рідкого хлору на 10 куб. м води. Додається 2-3 рази в день. При високих температурах води і повітря дозу препарат слід збільшити.

запобіжні Заходи:

Не допускати потрапляння сонячних променів на продукт. Не допускати влучення на шкіру, очі та слизові оболонки.

Термін придатності - 1 рік з дати виготовлення.

Виробник - Chemoform, Німеччина.

Для того щоб зробити замовлення, Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Fresh Pool Chemochlor 35 кг (рідкий хлор) ціна

Ціна: 1495 грн
Тип товару: Шок Хлор
Розділ: Хімія для басейнів
Склад: В наявності
Доставка: По Україні
Самовивіз: Київ, вул. Новозабарська 2/6
Разом з цим купують
Відгуки про товар

🚚 Доставка по Україні