AquaDoctor C60 Швидкий Хлор 5 кг (гранули)

AquaDoctor C60 Швидкий Хлор 5 кг (гранули)

686 грн

Купити
AquaDoctor C60 Швидкий Хлор 5 кг (гранули)
Ціна 686 грн
або

Препарат AquaDoctor C60 являє собою швидкорозчинний органічний склад в гранулах, що містить у своєму складі до 60% активного хлору. Препарат призначений для поточної обробки та шокової дезінфекції води в басейні, розчиняється без осаду і нерозчинних відкладень, не веде до засмічення очисних фільтрів.

Аквадоктор С60 швидко і ефективно знищує віруси, бактерії, грибки, органічні речовини, що викликають помутніння води. Препарат може використовуватися в басейнах з будь-яким покриттям: скляна або керамічна плитка, поліестр, скловолокно, вінілова або ПВХ плівка. Для того щоб матеріали басейну не знебарвлювалися, застосовуйте засіб Аквадоктор C60 попередньо розчинивши в невеликій кількості води, виливши розчин по периметру басейну, або за допомогою скімерів, плаваючих дозаторів, хлорінаторів.

Інструкція із застосування:

Первинна (шокова обробка): виміряти рівень pH і привести значення рівня рН до норми (7,0-7,4). Розчиніть препарат в ємності (відрі) з водою з розрахунку 20 грам на 1 м3. води. Додавайте сухий препарат у воду, а не заливайте сухий препарат водою. Отриманий розчин вилийте по периметру басейну і вмикніть фільтрувальну установку.

Після застосування препарату в басейні не можна купатися на протязі 10 годин. Тому рекомендується проводити обробку ввечері, а вже вранці басейн буде готовий до використання.

Наступна доза: як тільки рівень pH відкоректується, додавайте 2-3 грами препарату Аквадоктор C60 на 1 м3 води щодня. Зазначені дози є рекомендаційними і можуть бути збільшені або зменшені залежно від температури, завантаження басейну і т.п.

Первинну обробку слід відновлювати будь-якого разу, якщо вода не виглядає прозорою.

Застереження:

Додавайте сухий препарат у воду, а не заливайте сухий препарат водою. Бережіть від дітей! При попаданні в очі промити водою протягом 10-15 хвилин, звернутися до лікаря. При ковтанні випити багато води, блювоту не викликати, негайно звернутися до лікаря.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати : (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

AquaDoctor C60 Швидкий Хлор 5 кг (гранули) ціна

Ціна: 686 грн
Тип товару: Шок Хлор
Розділ: Хімія для басейнів
Склад: В наявності
Доставка: По Україні
Самовивіз: Київ, вул. Новозабарська 2/6
Разом з цим купують
Відгуки про товар

🚚 Доставка по Україні