Доставка

Доставка на відділення «Нова Пошта»

Доставка до складу «Нова Пошта» здійснюється на всіх відділеннях в Україні. Послуга доступна при будь-якій формі оплати - по передоплаті на карту або у відділенні «Нова Пошта» післяплатою (готівкою). При оплаті на карту ПриватБанк вартість доставки складає від 40 гривень. Якщо Ви розраховуєтесь у відділенні «Нова Пошта», то ще додатково сплачуєте 23 грн за оформлення зворотної доставки грошей + 2% від вартості товару.

Терміни доставки становлять від 1 до 2 днів з моменту замовлення.

Розрахувати вартість - Нова Пошта.

Кур’єрська доставка по Києву 

Курєрська доставка по Києву. Оплата здійснюється при отриманні товара готівкою або банківськой картою. Сумма доставки складає 50 гривень.

Мінімальна сума замовлення - 300 грн.

Доставка здійснюється с 9-00 до 20-00 з понеділка по пятницю включно. Якщо Ви замовляєте до 13-00, доставка здійснюється в день замовлення.

Самовивіз в нашому офісі

Ви можете забрати Ваше замовлення в нашому офісі за адресою м.Київ, вул.Новозабарська 2/6 (в рубриці контакти зверніть увагу на карту проїзду). Для того щоб ми встигли підготувати замовлення, будь-ласка зателефонуйте заздалегідь! Забрати замовлення Ви можете з понеділка по п’ятницю з 10-00 до 17-00, без перерви.

Доставка на відділення «Укрпошта»

Доставка до складу «Укрпошта» здійснюється на всіх відділеннях в Україні. Послуга доступна при будь-якій формі оплати - по передоплаті на карту або у відділенні «Укрпошта» післяплатою (готівкою). При оплаті на карту ПриватБанк або у відділенні «Укрпошта» вартість доставки складає від 25 гривень.

Терміни доставки становлять від 2 до 5 днів з моменту замовлення.

Розрахувати вартість - Укрпошта.

А коли товар Вам вже доставили, рекомендуємо дотримуватися інструкції з отримання товару:

- Обов’язково відкрийте коробку і перевірте цілісність товару.
- Якщо все в порядку - ставте підпис на накладній і забирайте товар. 
- Якщо ж товар має пошкодження, повідомте нам по телефону, який вказаний у накладній, і ми оперативно зробимо заміну даного товару.

Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб Ваше замовлення було доставлено в найкоротші терміни і в належному вигляді!