Про компанію GreenHol

     


                                                             Кращий вибір

У Вас високі вимоги до чистоти свого басейну і Ви завжди шукаєте якісні продукти по догляду за ним?

Ви розраховуєте купити біопрепарати для очищення вигрібних ям та септиків з максимальним ефектом?

Ви дбаєте про своє здоров’я? Вас турбує стан екології і Ви хотіли б зберегти природу для майбутніх поколінь?

У такому випадку Ви знайшли ідеальний магазин біотехнологічних продуктів! У нас Ви знайдете оригінальні органічні препарати, використовуючи які Ви не тільки забезпечите чистоту в будинку, але і зробите свій внесок у збереження навколишнього середовища.

Альтернативні препарати

Всі продукти нашої фірми складаються з натуральних компонентів. Природний склад біопрепаратів для вигрібних ям і туалетів, хімії для басейнів, рідини для біотуалетів є абсолютно безпечними для здоров’я Вашої родини!

Ми гарантуємо якість продукції, яку продаємо, бо співпрацюємо з офіційними представниками кращих торгових марок:

 Водограй

• Crystal Pool

• AquaDoctor

• Санекс

• Septifos

• Emaux

Продукція цих марок, а також обладнання для басейнів, бактерії для озер, печі булерян - лідери продажів нашого магазину!

Оперативний сервіс

Ми забезпечили максимально легкий контакт з менеджерами нашого магазину! Швидкі і зручні онлайн покупки, живе спілкування, докладна консультація з потрібних питань, програма лояльності для постійних клієнтів - це основні пріоритети нашого інтернет-магазину!

Розвиваємося разом

Ми завжди аналізуємо Ваші вимоги та побажання і підбираємо для кожного клієнта унікальний продукт. Професійний і уважний підхід до Ваших замовлень для нас на першому місці. Ми впевнені - разом ми зможемо зробити світ кращим!