Біопрепарати для вигрібних ям

Біопрепарати для вигрібних ям купити в Києві

Відсутність центральної системи каналізації є практично єдиним мінусом при будівництві заміського житла (котеджу, дачі, міні-готелю). Звідси виникає потреба в облаштуванні септиків або більш простих локальних резервуарів, в яких накопичуються рідкі відходи.

Очисні споруди встановлюються мінімум в п’яти метрах від житлового будинку і в 25 метрах від колодязя або іншого природного сховища питної води.

Періодично їм потрібні біопрепарати для вигрібних ям, а також послуги асенізатора. Але останнього доведеться викликати дуже рідко, якщо використовувати потужні біоферментних речовини, які:

біопрепарат для вигрібних ям

· Швидко знижують рівень нечистот;

· Не шкодять трубам, пластиковим конструкціям;

· Нейтралізують неприємний запах;

· Покращують дренаж;

· Прості в застосуванні.

Що дешевше? Викликати зайвий раз цистерну для асенізації, після якої весь день буде неприємний запах на прилеглій території? Або купити засіб для вигрібних ям за низькою ціною? Відповідь очевидна! Наш магазин пропонує біопрепарати для вигрібних ям від провідних світових виробників, які відрізняються безпекою для екології та здоров’я людини. Їх можна використовувати в вуличних туалетах і будь-яких інших очисних спорудах згідно з інструкцією. Головне, щоб користувач хоча б приблизно знав обсяг підземного резервуару.

Принцип дії представлених на сайті засобів для очищення вигрібних ям досить простий. Бактерії «переварюють» побутові відходи, фекальні опади та інші органічні сполуки, які проходять через каналізаційні стоки, в нешкідливу рідину і безпечний діоксид вуглецю. Попутно відбувається невелика дезінфекція. Ми пропонуємо купити бактерії для вигрібних ям з мінімальним стартовим і наступним щомісячним витратою. Окремі засоби застосовуються лише раз на рік. Тобто від вас буде потрібно мінімум зусиль і витрат часу.

Бактерії для вигрібних ям

Будь-які бактерії для вигрібних ям є концентрованим розчином. Тому вам не доведеться тягнути або зберігати величезні каністри. Тільки не застосовуйте ні в якому разі при розведенні хлоровану воду. Бактерії не переносять дане середовище. Сам же процес розведення при певній температурі служить для попередньої активації «сплячих» мікроорганізмів. Після їх застосування в септику ви отримуєте воду, яку можна використовувати для технічних потреб на кшталт поливу грядок або поповнення дизайнерського водойми в саду.

Бактеріі, які залишилися в відсіку септика випадають у вигляді мулу. Застосуйте його в якості компосту або для нової обробки. У разі поглинання системи вода самостійно піде в грунт. У нас також є популярний препарат Водограй для очищення вигрібних ям з потужними знезаражувальними властивостями. Дешевий і ефективний засіб особливо цінується дачниками. Вуличний туалет з ним стає практично домашнім без будь-яких запахів і постійної необхідності в очисних діях. Засіб пробивається до самого дна і на 100% вичищає стінки конструкції під туалетом, збільшуючи корисний об’єм.

Наш інтернет-магазин виконує доставку у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Читати повністю

Біопрепарати для вигрібних ям вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Біопрепарати для вигрібних ям від 60 грн.
GreenHol Біопрепарати для вигрібних ям до 4100 грн.

🚚 Доставка по Україні