Туризм і кемпінг

Туризм і кемпінг купити в Києві

В тривалій подорожі на автомобілі, в одноденному відпочинку на природі і навіть на дачі не обійтися без спеціальних товарів, призначених для кемпінгу. Істотно спростити побут поза домом вам допоможуть:

сумки-холодильники і термоси,

• розкладні меблі (стільці, столи),

• набори для пікніків,

• мангали, барбекю і грилі,

• і навіть біотуалети!

Будь-яка поїздка на відпочинок або пікнік вимагає ретельного планування і підготовки, тоді все пройде весело і без неприємних сюрпризів. В одному розділі ми зібрали для вас необхідні предмети, які завжди виручать відпочинку і в подорожі!

Для зручності користування розділ «товари для кемпінгу» ми розділили на 6 підрозділів, що заощадить час при пошуку потрібного товару. А великий асортимент і широкий діапазон цін дозволить вам зробити покупку згідно встановленого бюджету. Ви завжди можете отримати консультацію від нашого менеджера і не турбуватися про доставку в ваш регіон, так як будь-який товар ми відправляємо по всій країні.

Готуйтеся до відпочинку заздалегідь, продумавши всі деталі! Вибирайте корисні товари на нашому сайті, і тоді ваша поїздка з друзями, дітьми або батьками ніколи не буде затьмарена!

Туристичні товари в магазині Грінхол

Туризм і кемпінг вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Туризм і кемпінг від 429 грн.
GreenHol Туризм і кемпінг до 30000 грн.

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка