Електрокаміни

Електрокаміни купити в Києві

Встановити дров’яні або газові каміни не завжди можна через необхідність додаткового пристрою димовідвідних та припливних каналів. У такому випадку найкращим варіантом стане купити електрокамін.

Виробники пропонують електрокаміни 2-х видів:

• які вбудовуються - вони встановлюються в спеціально підготовлених місцях кімнати. Одночасно з основною, нагрівальної функцією доповнюють декоративне оздоблення житла, покращують загальний інтер’єр;

• портативні, які не вимагають спеціального місця установки.

Його можна переносити по кімнаті, квартирі, прикріплювати до стіни. Для установки каміна будь-якої конструкції в домашніх умовах немає необхідності проводити додаткові загальнобудівельні роботи (пристрій димоходів), отримувати дозволи і погодження (на використання електричної енергії). Потрібно просто зайти в наш інтернет-магазин, вибрати відповідну модель електрокаміна та встановити його самостійно вдома. Якщо Ви не знаєте на якій моделі зупинити свій вибір, телефонуйте нам! Наші фахівці завжди підкажуть Вам найкращі варіанти.

Також в інтернет-магазині greenhol.com Ви можете вибрати альтернативні види опалювального обладнання, такі як печі булерьян. Які відрізняються від електрокамінів більшою практичністю і економічністю в процесі використання.

Електрокаміни вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Електрокаміни від 4480 грн.
GreenHol Електрокаміни до 16800 грн.

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка