Безфосфатна побутова хімія

Безфосфатна побутова хімія купити в Києві

Використання екологічно чистих засобів для прибирання будинку - це вже давно не данина моді, а життєва необхідність! Безпечне, в усіх відношеннях, житло - це те, до чого прагне кожна родина. Частиною цієї безпеки є використання спеціальних біопрепаратів для прибирання приміщень .

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір товарів за доступними цінами виробництва Німеччини. Вони порадують будь-яку господарку! Засоби ефективно видаляють жир, очищають від бруду, нейтралізують запахи, перуть і відбілюють, а також бережуть ваші руки, не ушкоджують поверхні і не шкодять навколишньому середовищу. Всі засоби - дуже концентровані, а значить їх вистачає тривалий період.

Також в цьому розділі ви можете купити антибактеріальні препарати для рук різного дозування. Вони завжди виручать вашу сім’ю в подорожі, під час відсутності води і в періоди спалахів ротавірусних інфекцій.

Будь-яке прибирання - щоденне або генеральне, пройде швидко і легко із застосуванням наших біопрепаратів. Ваша кухня, ванна кімната, туалет будуть сяяти чистотою! Насолоджуйтесь результатом, отриманим після збирання і прання, і нехай ваші діти відчувають себе в безпеці вдома!

Побутова хімія без фосфатів в магазині Грінхол

Безфосфатна побутова хімія вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Безфосфатна побутова хімія від 58 грн.
GreenHol Безфосфатна побутова хімія до 1150 грн.

🚚 Доставка по Україні