Все для будівництва басейнів

Все для будівництва басейнів купити в Києві

Будуємо басейн якісно і надійно!

Будівництво басейну відноситься до гідротехнічних інженерних споруд і вимагає особливо ретельної як підготовки будівництва, так і суворого дотримання технології виконання робіт. У більшості випадків якість виконаних робіт залежить від застосування якісних будівельних матеріалів.

Вибір матеріалів.

Специфіка експлуатації басейну складається із здатності споруди «утримати» обсяг води в чаші водойми. Краще, коли за будівельну справу беруться кваліфіковані фахівці, які підкажуть практичність застосування тих чи інших будівельних матеріалів. У цьому розділі ми зібрали якісні матеріали, які допоможуть вам в будівництві.

Гідроізоляційні роботи - найважливіший етап зведення штучного водоймища. Від них залежать експлуатаційні характеристики всієї споруди. Тому технологією і якістю матеріалів не варто нехтувати.

У будівництві басейнів дрібниць не буває, тому у нас ви знайдете все: від клею до труб, плитки, сходів, а також водоспадів і гідромасажів.

Особливо рекомендуємо вам звернути увагу на матеріали для внутрішньої ізоляції, адже від них залежить утримання води в басейни. У нас ви знайдете:

• Сухі засоби для вирівнювання стін і дна

• Штукатурну гідроізоляцію

• Супернадійний клей для плитки

• Мозаїку, плитку і плівку

• Затирки

Підведення комунікацій.

Вода в басейні повинна набиратися і спускатися, тому без підведення труб ніяк не обійтися. Зверніть увагу, що труби для подачі води і для її забору - різні і розташовуються з протилежних сторін. Зливної труби має бути не менше 10 см в діаметрі. Всі види труб, а також фітинги є на нашому сайті, так що ви без труднощів можете вибрати відповідні моделі.

Важливі нюанси.

1. Якщо басейн знаходиться в приміщенні, необхідно встановити систему вентиляції.

2. Для більшої стійкості від зовнішніх факторів підлоги в басейні рекомендуємо робити наливними.

3. Для осушення басейну можна використовувати водяний насос, якщо зливну трубу немає можливості провести.

Наші менеджери допоможуть, при необхідності, розрахувати потрібну кількість матеріалів для будівництва басейну і порекомендують найбільш оптимальні варіанти згідно виділеного бюджету. Будуйте басейн з розумом, не економлячи на матеріалах, і тоді він прослужить вам не одне десятиліття!

Наш інтернет-магазин виконує товарів для будівництва басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Читати повністю

Товари для будівництва басейну в магазині Грінхол

Все для будівництва басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Все для будівництва басейнів від 2 грн.
GreenHol Все для будівництва басейнів до 365400 грн.

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка