Печі для бані та сауни

Печі для бані та сауни купити в Києві

Дбаємо про своє здоров’я: вибираємо печі для бані та сауни.

З давніх часів люди стверджують, що «банька будь-яку хворобу з тіла жене». Це знали стародавні римляни і скіфи, середньовічні фіни і візантійці, слов’яни і японці. І сьогодні представники традиційної медицини підтверджують цей постулат.

Тому практично кожен власник приватного будинку вважає своїм обов’язком облаштувати на своїй ділянці фінську сауну або російську баню. У російській лазні використовується пар при знижених температурах (+ 45 ... + 65 ° С) і вологістю до 100%. Фінська лазня відрізняється зниженою вологістю (5-15%) при високій температурі (+ 90 ... + 120 ° С).

В нашому розділі представлені печі як для бань, так і для саун. Кожен зможе підібрати необхідну модель!

Особливості вибору печі.

Багатьом відомий аромат спалювання дров, який надає затишну, ні з чим незрівнянну атмосферу! Правильний вибір дров’яної печі дозволить швидко нагріти приміщення до необхідої температури.

Сучасна промисловість виробляє різні моделі дров’яних печей, які вибираються в залежності від обсягу опалюваного приміщення лазні або сауни. Представник кожного модельного ряду має конкретну теплову потужність. Ці прилади працюють за принципом конвекції і повинні працювати в безперервному режимі - тоді досягається максимальний тепловий ефект, а кількість укладених каменів істотно впливають на обсяг отриманого пара.

Деякі вироби комплектуються заводом-виготовлювачем додаткової кошиком для каменю, які укладаються навколо димовідвідної труби. Це дозволяє мати додаткове тепло і м’який пар. Нагріваючись, вони акумулюють тепло, зберігаючи кисень, збільшуючи можливість більш тривалого перебування людини в парильній кімнаті.

Користь домашніх лазень і саун.

Завдяки високим температурам і певної вологості людина відчуває себе оновленною, підвищується її життєвий тонус. Кровоносні судини стають більш еластичними, поліпшується приплив крові до всіх органів тіла, підвищуючи кількість поживних речовин.

Висока температура лазні або сауни покращує роботу серця і всієї судинної системи людини, стимулює імунну систему, тим самим виробляється більше білих кров’яних тіл в крові, антитіл, для боротьби із захворюванням.

Якщо у вас все ще є сумніви «облаштовувати домашню сауну або лазню», відповімо: «Звичайно ж облаштовувати!» Питання тільки в тому, що ж все-таки купити на нашому сайті: печи для сауни або для лазні? ..

Наш інтернет-магазин виконує доставку печей для бані та сауни у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Печі для бані та сауни вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Печі для бані та сауни від 180 грн.
GreenHol Печі для бані та сауни до 14820 грн.

🚚 Доставка по Україні

Аксесуари для бані