Обладнання для басейнів

Обладнання для басейнів купити в Києві

Останнім часом розміщення басейнів на дачних ділянках стає все більш поширеним. При будівництві басейну варто добре подумати про те, наскільки складно буде за ним доглядати. Адже чим більше басейн, тим більше уваги він потребує. Незалежно від того, використовується басейн Вами чи ні, очищати його потрібно постійно, як мінімум кожні 3 дні. Якщо цього не робити, то у ньому будуть накопичуватися інфекції, басейн запліснявіє і буде обростати водоростями.

Ефективну допомогу надає спеціальне обладнання для басейнів, купити яке можна в нашому інтернет - магазині. Великий вибір продукції за прийнятними цінами і наявність усієї необхідної інформації на сайті приємно Вас здивують. Тут же ви знайдете наш контактний телефон, зможете підібрати зручний спосіб оплати, переглянути товари візуально та дізнатися детальну інформацію по кожному предмету індивідуально. Розписані переваги і недоліки допоможуть підібрати потрібне обладнання для басейнів (ціни Вас приємно здивують).

схема обладнання для басейну

Головні елементи обладнання для басейнів

Для басейнів передбачено декілька видів спеціального обладнання різного призначення. Основні позиції це:

1) Насоси для басейнів.

Без них очистити великий водний комплекс неможливо. Дані апарати циркулюють воду і забезпечують її подачу в фільтр. Не розміщуючи їх, доведеться практично щодня кудись зливати тонни води і заповнювати басейн знову. Така процедура займе дуже багато часу, рахунки за воду будуть не малими. Саме тому ми рекомендуємо вам купити насос для басейну і насолоджуватися купанням без втрати сил на його обслуговування.

Вибирати цю деталь треба залежно від того, який обсяг становить басейн, і що Ви хочете отримати в результаті. Усього видів насосів буває 4. Якщо фільтр в басейні не встановлений, то вигідніше буде придбати фільтраційну систему. Для підігріву використовуються теплові насоси для басейну. До того ж насоси можуть бути як самовсмоктуючі, так і звичайні циркулюючі.

2) Фільтри для басейнів.

Встановивши у себе на подвір’ї фільтр, Ви відразу ж відчуєте підвищену якість води. Саме він забезпечує кращу фільтрацію і добре очищає водне середовище. Разом з тим, всі бактерії будуть вбиті, а вода протягом всього часу не вимагатиме її відкачування, оновлення системи і буде залишатися прозорою, свіжою.

обладнання для басейнів

В нашому інтернет-магазині знаходиться тільки високоякісне обладнання для басейнів. До всіх товарів написані технічні характеристики, щоб уникнути недоліків. Знайти продукти певної фірми, можна вибравши один з рядків списку виробників. Для здійснення покупки, досить додати вподобану річ у свій споживчий кошик.

Наш інтернет-магазин виконує доставку обладнання для басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Читати повністю

Устаткування для басейну в магазині Грінхол

Обладнання для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Обладнання для басейнів від 18 грн.
GreenHol Обладнання для басейнів до 748171 грн.

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка