Печі Булерьян

Печі Булерьян купити в Києві

Все більше городян прагне до проживання на лоні природи, за межами від міського шуму і промислової загазованості. Добре, якщо до сільської ідилії та природного пейзажу, ваш будинок під’єднаний до необхідних комунальних послуг. У сільській місцевості - це електрика, газове опалення. Якщо газова гілка до цієї місцевості не підведена, електропостачання не постійне – постає питання з опаленням. Буржуйка – це вихід, але не в ногу з часом. І тут на допомогу приходить сучасне промислове опалювальне обладнання.

Недолік водяного опалення в тому, що нагрівання води вимагає великих витрат. Теплоємність повітряного потоку набагато менше, тому обігріти будинок підвищенням температури повітря вийде набагато швидше. Природно, що твердопаливні котли більшого розміру швидше обігріють приміщення із-за більшої поверхні тепловіддачі. Для створення такого комфорту відмінно зарекомендували печі Булерьян. Їх творці не були фізиками або інженерами теплотехніками, вони випробовували все на практикці, тому що потребували обігріти самих себе. Цими творцями стали канадські лісозаготівельники.

Печі булерьян від провідних виробників

Непрості кліматичні умови і нелегка праця лісоруба, змусили методом практичного підбору сконструювати піч, яка ефективно прогрівала хатинки і швидко просушувала їхню робочу одежу. Ці печі працюють виключно на екологічно чистому паливі – деревині. Технічна ідея авторського новаторства канадських лісорубів закладена у всіх конструкціях промислового випуску. Правда, патентним випуском печі Булерьян займаються німецькі виробники, які гідно оцінили цей винахід. Якість від цього тільки виграла.

піч булер’ян

Сталевий корпус витягнутої овальної форми. Повітряні труби підведені до центу двох’ярусної топки, які забезпечують конвекцію повітряного потоку на основі різниці температур в точках входу-виходу. Не передбачено зольний піддон. На виході повітряні маси нагріваються до 120°С. За одну хвилину прокачується повітря до 4 м3. Два робочих режиму: перший – розпалювальний, нагнітання робочої температури з оптимальним прогріванням приміщення; другий – газифікаційними, повний прогрів приміщення. У режим газифікації піч переходить через 30 хвилин - повністю заповнюють топку дрова, закривають дверцята, залишають малий зазор заслінки. В результаті цього деревина повільно тліє, підтримуючи дуже довгий час тепло на потрібному рівні – до 12 годин.

Купити піч Булерьян, значить вирішити проблему з опаленням усіх видів приміщень як житлових, так і виробничих. У приватних будівлях для обігріву житлових приміщень і теплиць. Для приватних виробничих потреб – особистих майстернях та гаражах.

Наш інтернет-магазин здійснює доставку печей булерьян у Львів, Київ, Ужгород, Рівне, Івано-Франківськ, Житомир, Луцьк, Вінниця, Тернопіль, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Одеса, Харків, Черкаси ,Полтаву, Кропивницький, Суми, Херсон, Запоріжжя та інші міста в Україні.

Читати повністю

Печі Булерьян в інтернет-магазині Грінхол

Печі Булерьян вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Печі Булерьян від 690 грн.
GreenHol Печі Булерьян до 16699 грн.

🚚 Доставка по Україні

Тип Булер’яна
Аксесуари для булер’янів